Wypadek na torowisku w Chruścielu. Wagon zmiażdżył stopę mężczyzny

2014-05-08 10:52:17 (ost. akt: 2014-05-08 10:53:44)
Policjanci z Braniewa pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na torowisku w miejscowości Chruściel. Jeden z wagonów w trakcie przetaczania przejechał po stopie 57-letniego mieszkańca gminy Płoskinia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Elblągu.
W środę (07.05) od godz.12:00 funkcjonariusze z braniewskiej komendy pracowali na miejscu wypadku w miejscowości Chruściel.

Z ustaleń policjantów obecnych na miejscu wynika, że przetaczany wagon kolejowy najechał na stopę jednemu z pracowników. Na skutek zdarzenia poszkodowany został 57-letni mieszkaniec gminy Płoskinia.

Mężczyzna ze zmiażdżoną stopą został przetransportowany do szpitala w Elblągu. Z relacji pracodawców wynika, że mężczyzna nie powinien przebywać w tej części placu.

W chwili wypadku 57-latek był trzeźwy.

Funkcjonariusze ustalają teraz w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5