"Jak będzie wyglądała praca w przyszłości". Weź udział w konkursie!

2023-09-27 10:37:22(ost. akt: 2023-09-27 10:55:03)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Tylko do 29 września trwa konkurs plastyczny dla przedszkolaków pn."Jak będzie wyglądała praca w przyszłości". Organizator, Powiatowy Urząd Pracy w Piszu, zaprasza do udziału!
Konkurs organizowany jest w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery 2023 r. pod hasłem przewodnim „Przyszłość kompetencji – kompetencje przyszłości” i objęty patronatem Starosty Piskiego Andrzeja Nowickiego oraz Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu Moniki Ryży.

Celem konkursu plastycznego jest rozwijanie twórczego myślenia, rozbudzanie wyobraźni twórczej dzieci, pobudzanie aktywności werbalnej, plastycznej, wzbogacanie przeżyć i wyzwalanie emocji dzieci, poznawanie różnych technik plastycznych oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania umiejętności plastycznych.

Konkurs skierowany do dzieci w wieku od 5 do 6 lat z publicznych przedszkoli powiatu piskiego rozpoczął się 11 września i potrwa do 29 września br. O wynikach konkursu, każda placówka zostanie poinformowana indywidualnie.

Szczegóły w regulaminie konkursu, który znajduje się na stronie internetowej https://pisz.praca.gov.pl/konkurs-plastyczny

— Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału — zachęcają organizatorzy.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5