Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny - „Młodość - miłość - małżeństwo - rodzina"

2021-05-26 09:26:58 (ost. akt: 2021-05-26 09:26:53)   Artykuł sponsorowany
W ramach XXIII Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny, na które przypadają Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka Asystenci rodziny wspólnie z pracownikami socjalnymi przygotowali projekty socjalne z zaplanowanym przebiegiem tych szczególnych Dni, aby podkreślić ich rangę.

Projekty socjalne powstały z myślą o rodzinach objętych wsparciem Asystenta rodziny. Ich celem jest wzmocnienie właściwych postaw rodzicielskich, więzi rodzinnych, integracja i budowanie poczucia przynależności do rodziny. Natomiast czas spędzony na wspólnej zabawie i pracy będzie sprzyjał zjednoczeniu rodziny.
Dzień Matki i Dzień Ojca to święta rodzinne, podczas których dzieci przygotowują drobne upominki dla swoich rodziców. Są to własnoręcznie wykonane laurki, obrazki i życzenia, a także kwiaty i cała masa innych dziecięcych skarbów przekazywanych ukochanym rodzicom.

Natomiast 1 czerwca rodzice dołożą wszelkich starań, aby wszystkie dzieci, te duże i te małe poczuły się wyjątkowo ważne.
Planuje się przeprowadzenie konkursów i zabaw wzbogaconych drobnymi upominkami.

W tych szczególnie trudnych czasach należy podkreślić, że to rodzina jest fundamentem życia każdej jednostki. Zachęcamy Państwa do celebracji tych wyjątkowych Dni i życzymy wszystkim rodzinom jak najwięcej ciepła i serdecznych uczuć, wzajemnej bliskości, zrozumienia i tolerancji.

Niech wspólnie spędzony czas pozwala budować nierozerwalne i najcenniejsze z ludzkich więzi- więzi rodzinne.


Elwira Świetlicka- dyrektor MGOPS
wraz z Pracownikami

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5