Wędliny "U Mańka" smaczne, polskie, tradycyjne!

2020-05-29 14:12:04 (ost. akt: 2020-08-21 15:16:49)
Najlepsze wędliny, mięsa i kiełbasy tylko w sklepie "U Mańka" w Piszu!

Najlepsze wędliny, mięsa i kiełbasy tylko w sklepie "U Mańka" w Piszu!

Autor zdjęcia: Fotolia / U Mańka

Firma Sklep Mięsny „U Mańka” istnieje od 2013 roku. Od początku istnienia główną dewizą działania firmy jest stała dbałość o jakość oferowanych wyrobów oraz kultywowanie najlepszych tradycji przetwórstwa mięsnego.
Asortyment w naszym sklepie obejmuje całą gamę wyrobów: wędliny, wędzonki, wyroby podrobowe, mięsa kulinarne. Nasze produkty cenione są przez klientów przede wszystkim ze względu na wysoką jakość, walory smakowe, jak również konkurencyjne ceny. Nasze wyroby cechuje świeżość oraz doskonały smak. Atuty te pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie klientów ceniących tradycyjny smak polskich wędlin.


Prowadzimy rozbiór mięsa wieprzowego. Codzienne dostawy świeżego towaru i rozbiór również po zamówieniu klienta pozwala na uzyskanie mięsa wysokiej klasy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wołowinę, cielęcinę, drób, elementy indycze i kacze.

Na dobry wizerunek naszych produktów wśród klientów wpływa jakość surowca i świeżość oferowanych wyrobów. Wśród odbiorców firmy znajdują się Restauracje, Szkoły i Sklepy.

Sklep Mięsny „U Mańka” na pierwszym miejscu stawia obsługę, zadowolenie klienta, oraz dostosowanie się do jego potrzeb. Mamy nadzieję, że szeroka gama asortymentu pozwoli Państwu odnaleźć swój smak.


Sklep Mięsny „U Mańka”
Ul. Grunwaldzka 1
12-200 Pisz
tel. 509 114 638
sklep tel: 531 581 837
e-mail: sklepmariano@o2.plZAPRASZAMY:

Obrazek w tresciCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W piątkowym(29 maja) wydaniu m.in.


Dziki spacer po ZatorzuPochwała dzika
My, Polacy generalnie zwierzęta kochamy, tyle że jakoś tak wybiórczo. Karpia na Wigilię mordujemy bez skrupułów. Nasz sposób na dzikie krowy — to wybić je do nogi. I mamy problem z dzikiem. A może jednak dzik z człowiekiem?

Sąsiad, na którego można liczyć
Dobrych informacji nigdy za wiele, a już szczególnie, kiedy mamy pandemię. Tym większe brawa dla tych, którzy w tym trudnym czasie, pamiętają o innych, spiesząc z konkretną pomocą, realnym wsparciem. A gdy jeszcze robią to od lat, tym brawa większe.

Jarosław Tokarczyk - prezes grupy WMSpotkajmy się online 9 czerwca
Życie w trakcie i po pandemii to tematyka Kongresu Przyszłości, który odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem spotkamy się online. Kolejne wydarzenie planowane jest 26 listopada. O obu wydarzeniach rozmawiamy z organizatorami — Beatą i Jarosławem Tokarczykami.
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kris #2960572 | 88.220.*.* 17 sie 2020 12:02

    Najlepszy sklep mięsny w Pisz

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Duduś z IV C #2951496 | 195.117.*.* 22 lip 2020 20:22

    "My, Polacy generalnie zwierzęta kochamy"... Ciekaw jestem, gdzie autor tego tekstu chodził do szkoły. Generalnie to trudno zgadnąć, generalnie.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5