Pokazali, że mają wielkie serca. Los Kasi nie jest im obojętny

2015-03-20 16:08:17(ost. akt: 2015-03-25 10:52:55)

Autor zdjęcia: Grzegorz Gierej

Skoczna muzyka disco polo i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi - te dwie rzeczy połączyły uczestników wczorajszego (19 marca) Koncertu Charytatywnego dla Kasi z Drygał.
15-letnia uczennica tamtejszego Zespołu Szkół od marca ubiegłego roku boryka się z chorobą o której tak naprawdę nic nie wiadomo. Wstępna, nie potwierdzona, diagnoza wykryła zapalenie mózgu. Dziecko cierpi na utratę pamięci, skarży się na bóle głowy i dolegliwości układu pokarmowego. Poza tym traci na wadze. Rodzice dziewczynki szukają specjalisty, który pomógłby im w postawieniu oficjalnej diagnozy i wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Na szczęście Kasia i jej najbliżsi nie są w tej walce osamotnieni. Specjalnie dla Katarzyny do maleńkich Drygał zjechały uznane zespoły sceny disco polo. W jej placówce - Zespole Szkół zagrały formacje: Exelent, Focus, Bayera, Rokets, Jorgus oraz Piękni i Młodzi. Nazwy tych ekip podziałały szczególnie na wyobraźnie młodzieży, która żywiołowo bawiła się pod sceną. Niektórzy fani mogli wrócić do domu z płytą lub autografem swojego idola. Przed występem łomżyńskiej grupy Piękni i Młodzi odbyła się licytacja kubeczków. Jeden z nich został wylicytowany za 92 zł, a drugi za 201 zł. O oświetlenie i nagłośnienie zadbała firma Event Project.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5