Chcecie iść na koncert? Mamy dla Was zaproszenia

2014-08-08 09:41:26(ost. akt: 2014-08-08 10:17:37)
Przyjdź do redakcji, zaproszenia czekają!

Przyjdź do redakcji, zaproszenia czekają!

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Anita Lipnicka w Praniu, zespół "Cisza jak Ta" w Ogródku! Mamy dla Was zaproszenia na jutrzejsze (9 sierpnia) koncerty! Kup Gazetę Piską i przyjdź do redakcji! Czekamy na Ciebie dzisiaj do godziny 15-tej!
W sobotę (9 sierpnia) o godz.18. na letniej scenie w Praniu Anita Lipnicka z zespołem zaśpiewa piosenki z płyty Vena Amoris. Vena Amoris to pierwszy po trzynastu latach album artystki nagrany w języku polskim, w pełni autorski – Anita Lipnicka jest autorką tekstów i (w większości utworów) muzyki.

Udało się Anicie Lipnickiej osiągnąć na płycie “Vena Amoris” sztukę nie lada, a mianowicie z pozoru konwencjonalnych i prostych dźwięków utkać piosenki, które kuszą i czarują słuchaczy. Muzyka, wywiedziona z amerykańskiej tradycji folkowego grania, doprawiona została tu baśniową niemal, na wpół realną, ulotną atmosferą. Duża w tym też zasługa tekstów, dojrzałych, niejednoznacznych, ocierających się o poezję. (?) Bardzo to kobieca płyta. Pełna wdzięku, delikatności, ale też charakteru. (z recenzji P. Lacha w RockMagazyn.pl)

Chcesz odbyć podróż do Krainy Łagodności razem z zespołem "Cisza jak Ta"? Możesz to zrobić już jutro (sobota, 9 sierpnia). O godz.19. zespół zagra i zaśpiewa na letniej scenie Muzeum im. Michała Kajki w Ogródku.

"Cisza jak Ta" ma w repertuarze prawie 70 utworów, wydał płyt i zagrał 400 koncertów podczas 10 lat swojego istnienia. Artyści swoją popularność zyskali dzięki nowoczesnym aranżacjom, łącząc piosenkę poetycką z muzyką folkową. Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach.

Zapraszamy do redakcji - Pisz, ul. 1 Maja 7A. Pospiesz się, bo wiadomo "kto pierwszy, ten lepszy"! :)


Już dziś, nowe wydanie Gazety Piskiej. Warto nas czytać, polecam :)


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5