Polsko-ukraińskie kontakty młodzieży

2014-07-10 10:45:00(ost. akt: 2014-07-10 12:57:14)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Mirosław Drozd

Trwa nabór wniosków do konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „Polsko-ukraińska współpraca młodzieży”. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat obydwu krajów i nawiązywanie międzynarodowych kontaktów.
Priorytetowo traktowane będą przedsięwzięcia propagujące dialog społeczny i międzykulturowy, prawa człowieka, idee demokracji oraz społeczeństwo obywatelskie. Realizacja takich projektów ma się przełożyć na nawiązywanie dwustronnych kontaktów i rozwój partnerskiej współpracy pomiędzy Polską i Ukrainą.

O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje pozarządowe i jednostki samorządu terytorialnego, które zorganizują w Polsce przedsięwzięcie skierowane do polskiej i ukraińskiej młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Grupa z Ukrainy powinna liczyć minimum 10 osób i musi stanowić co najmniej 50 proc. całkowitej liczby uczestników. Planowane przedsięwzięcie powinno trwać od 7 do 21 dni.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 100 tys. zł (wymagany jest wkład własny w wysokości co najmniej 5 proc. całkowitej wartości przedsięwzięcia. Termin składania wniosków mija 21 lipca br.

Biuro Prasowe
Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

Już jutro nowe wydanie Gazety Piskiej. Polecam, tylko ciekawe informacje:)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5