Kolejny wieczór z paszportem - zapraszamy!

2014-07-07 12:07:21(ost. akt: 2014-07-07 12:21:30)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum UW Olsztyn

Zainteresowanych złożeniem wniosku o paszport oraz odbiorem dokumentu zapraszamy na kolejny już Wieczór z Paszportem. Najbliższy termin, w którym będzie można załatwić wszelkie sprawy związane z wyrobieniem paszportu to najbliższa środa, 9 lipca.
Oddziały Paszportowe będą otwarte w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 7/9 i w Elblągu, ul. Wojska Polskiego 1/3, w godzinach 7:40-20:00. W tych miejscach będzie można uiścić opłatę paszportową (w Olsztynie - gotówką lub kartą płatniczą w kasie urzędu, w Elblągu - kartą płatniczą na stanowisku przyjmowania wniosków paszportowych).

Podczas składania wniosków paszportowych istnieje także możliwość wykonania zdjęcia do paszportu. Kolejne Wieczory z Paszportem w tym roku odbędą się 13 sierpnia, 10 września, 8 października, 12 listopada i 10 grudnia. Zapraszamy!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5