Redakcja okiem dziecka, czyli jak nas widzą, tak nas piszą

2014-06-01 07:10:00(ost. akt: 2014-06-01 07:04:56)

Autor zdjęcia: Grzegorz Gierej

Pewnego dnia zawitali do redakcji Gazety Piskiej sympatyczni goście, a byli nimi uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Piszu wraz ze swoją wychowawczynią, panią Beatą Bazydło.
Dzieci powitały nas uśmiechem, który towarzyszył im aż do końca tej niezwykłej wizyty. Pozytywna energia zadziałała natychmiast, nawet najmłodsi i nieśmiali byli nad wyraz aktywni. Zasypali nas mnóstwem pytań, nie powstydziłby się ich nawet najbardziej doświadczony dziennikarz. Oto jak uczniowie zapamiętali swój pobyt w redakcji Gazety Piskiej:

W Dzień Matki (26 maja) wybraliśmy się na wycieczkę. Gdzie? DO REDAKCJI GAZETY PISKIEJ, OCZYWIŚCIE! To miejsce, które warto odwiedzić. Zobaczyliśmy, gdzie powstaje gazeta, ile czasu zajmuje jej produkcja i poznaliśmy osoby tworzące ją. Pytań było wiele, a odpowiedzi ciekawe. Wszystkich zadziwiła wielkość pomieszczenia, w którym pracują… zaledwie cztery osoby! Zadawaliśmy pytania o pracę dziennikarzy. Pani redaktor naczelna przedstawiła nam cały plan tygodnia. Mieliśmy również okazję zobaczyć w gazetach siebie, swoich bliskich, koleżanki i kolegów. Pochwaliliśmy się też naszymi osiągnięciami, zarówno artystycznymi, jak i sportowymi. Większość z nas na pewno nie zapomni tej wyprawy. O niezapomnianej przygodzie opowiadamy z zapałem naszym bliskim.

Michalina Nowakowska
uczennica kl.IV OSM I st. w Piszu


A my, z okazji Dnia Dziecka składamy Wszystkim Dzieciom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień. Niech spełniają się Wasze najskrytsze marzenia, te duże i te małe. Życzymy, aby Wasze dzieciństwo było jak najpiękniejsze i trwało jak najdłużej, by każdy dzień był taki jak dziś :)
Redakcja


Polecam najnowsze wydanie Gazety Piskiej, tylko ciekawe informacje:)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bob #1407811 | 5.60.*.* 1 cze 2014 07:33

    a ile osierociło państwo ,MOPSY, 100tys przyczyna bieda

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5