Medale za wzorową służbę ludziom

2014-05-21 15:30:00(ost. akt: 2014-05-21 16:55:27)

Autor zdjęcia: Grzegorz Gierej

Chociaż imieniny Floriana przypadają 4 maja strażacy z naszego powiatu obchodzili swoje święto dopiero dziś(21 maja). Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka był dobrą okazją do podziękowań i wyróżnień. Dziesięciu osobom przyznano awanse na wyższy stopień, a jedenastu wręczono odznaczenia.
— Głównym celem naszych działań jest niesienie pomocy ludziom. Uczestniczymy w spektakularnych akcjach typu powódź lub katastrofa budowlana czy kolejowa. Jeździmy też do drobniejszych zdarzeń, tj. wypompowanie wody. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nasze siły i środki mogą być w każdej chwili użyte do walki z żywiołem. Nasza formacja systematycznie podnosi swoje umiejętności i wyposaża się w nowy sprzęt — mówił bryg. Marek Dobrzycki, Komendant Powiatowy PSP w Piszu. — (...) W ostatnich latach wykonaliśmy ciężką pracę, aby stanąć na wysokości zadań stawianych przed nami. Chcę kolejny raz podziękować wszystkim osobom, a także instytucjom za wsparcie, a kolegom strażakom oraz pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie i poświęcenie. Dzięki udanej współpracy wspólnie osiągamy kolejne sukcesy. Służymy Bogu na chwałę, a ludziom na pamiątkę i pożytek. red.
pisz@gazetaolsztynska.pl


SREBRNA ODZNAKA "ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

— starosta piski Andrzej NowickiZŁOTY MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"

— st. ogn. Michał Smaka

— ogn. Adam KiełczewskiSREBRNY MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"


— mł. kpt. Mateusz Pupek

— st. ogn. Andrzej Ramotowski

— ogn. Jakub Kluziński

— mł. ogn. Patryk Krystkiewicz

— mł. ogn. Krzysztof Puchalski

— st. sekc. Piotr Kosakowski

— st. sekc. Robert SzafranekBRĄZOWY MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"

— kpt. Leszek KownackiNA STOPIEŃ KAPITANA AWANSOWANO:

— mł. kpt. Grzegorza Kulisia

— mł. kpt. Leszka KownackiegoNA STOPIEŃ STARSZEGO OGNIOMISTRZA AWANSOWANO:


— ogn. Grzegorza Gutowskiego

— ogn. Patryka Nikla

— ogn. Andrzeja RamotowskiegoNA STOPIEŃ MŁODSZEGO OGNIOMISTRZA AWANSOWANO:

— st. sekc. Krzysztofa Adamca

— st. sekc. Jakuba Kluzińskiego

— st. sekc. Patryka KrystkiewiczaNA STOPIEŃ STARSZEGO SEKCYJNEGO AWANSOWANO:

— sekc. Łukasza Grądwalda

— sekc. Pawła Nikla 
LISTA WYRÓŻNIONYCH I AWANSOWANYCH NA WYŻSZY STOPIEŃ

:

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (13) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. asia #1401132 | 83.11.*.* 23 maj 2014 07:22

  janek co się tak spinasz ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. kasia #1400942 | 178.183.*.* 22 maj 2014 21:44

  I ja przejrzałam zdjęcia naszych włodarzy. Faktycznie urodą to niee grzeszą. Uważam, ze tak też rządzą.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

 3. `. #1400826 | 81.15.*.* 22 maj 2014 19:46

  Zasady nadawania Odznaka zgodnie z rozporządzeniem może być nadana w szczególności za: wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia; długoletnią ofiarną służbę lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Odznakę nadaje Minister Spraw Wewnętrznych, na wniosek Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Osoba wyróżniona otrzymuje Odznakę i legitymację potwierdzającą jego nadanie. Przy nadawaniu odznaki zachowuje się kolejność w stopniach. Rozporządzenie określa okres pomiędzy przyznaniem wyższych stopni odznaki. Wyjątek stanowi nadanie odznaki osobom, które wykazały ofiarność i odwagę w bezpośrednich działaniach ratowniczo-gaśniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia. ............nowicki nie wykazał sięwykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru..................ani nowicki nie prowadził działalnośći społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej , bo bierze na rękę około 12 tysięcy wynagrodzenia miesięcznie a więc społecznie nic nie robi ...... więc za co dostał NOWICKI to odznaczonko? no za co dostał ? za prukanie w stołek?

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz

 4. buaahahaa #1400659 | 31.182.*.* 22 maj 2014 16:26

  Rozumiem ze jest przedstawiciel policji wojska jednak wspolpracuja razem.Ale po co tam jest J....... Brawo za udane zdjecie az bucha od niego wsciekloscia a takie klapy ma do przypiecia orderow a tu nic.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 5. ` #1400591 | 81.15.*.* 22 maj 2014 15:10

  zastanawiam się ... nowicki bednarek alicki włodkowski jak można się tak poniżać i ośmieszać przed normalnymi ludźmi by dalej utrzymać władzę? czy oni uważają że ludzie są ciemnotą? może byli dosyć długo, dali się nabrać na ich kabaret , ale to już koniec , ludzie zrozumieli co prawda trochę za późno

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (13)
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5