Pobijemy rekord sprzed roku?

2014-01-10 08:52:53(ost. akt: 2014-01-10 09:06:10)

Autor zdjęcia: KWP Olsztyn

12 stycznia po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie to już 22. Finał. Również i tym razem orkiestra zagra nie tylko dla dzieci, ale i dla seniorów. Jaki był ubiegłoroczny Finał? Rekordowy! Dokładnie 43 840,92 zł - tyle pieniędzy zebrało do kolorowych puszek 241 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z powiatu piskiego.
Przed nami więc nie lada wyzwanie. Pobijemy ubiegłoroczny rekord? Postarajmy się o to wszyscy razem! Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym będą zbierane pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Dlatego, oprócz patroli, które będą czuwały nad bezpieczeństwem wolontariuszy i uczestników orkiestrowych imprez, szkoleń kwestujących, policjanci jak co roku przekażą na licytację wiele atrakcji. Listę otwiera zaproszenie dla dwóch osób na obiad z nadinsp. Józefem Gdańskim Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie.

Datę kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy policjanci już dużo wcześniej zakreślają w kalendarzach. To dzień, kiedy wielu z nich pracuje czuwając nad bezpieczeństwem wolontariuszy i uczestników orkiestrowych imprez, ale także angażuje się w działania, dzięki którym fundacja może zebrać jak najwięcej środków, aby pomóc potrzebującym.

— W tym roku też nie zawiedziemy i przekażemy na licytację wiele atrakcji. Listę otwiera zaproszenie dla dwóch osób na obiad z nadinsp. Józefem Gdańskim Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie. Generał Gdański już w tamtym roku wspomógł konto Fundacji przekazując na licytację swoją generalską szablę. Jej nowy właściciel walczył o nią zaciekle i ostatecznie zdobył ją za 1100 złotych. W tym roku szef warmińsko-mazurskich policjantów zaprasza na uroczysty obiad. Specjalny karnet będzie można wylicytować podczas imprezy na scenie głównej na Targu Rybnym olsztyńskiej Starówki. Cena wyjściowa to tylko 100 złotych — powiedziała podinsp. Anna Fic rzecznik prasowy KWP w Olsztynie

— Najważniejsza dla mnie jest nawet ta drobna możliwość wspomożenia szczytnego celu i pomocy. Jednocześnie, dla mnie osoby z innego regionu kraju, niezwykle ważna jest także możliwość osobistego poznania mieszkańca Warmii i Mazur, porozmawiania, może także o naszej służbie. Już cieszę się na to spotkanie — powiedział nadinsp. Józef Gdański.

KWP Olsztyn

Do poczytania:


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mafiozo #1293020 | 212.244.*.* 12 sty 2014 09:45

  Kiler wykup mi ten obiad bo musimy pogadac!!

  odpowiedz na ten komentarz

 2. ha ha ha #1292422 | 83.24.*.* 11 sty 2014 16:31

  likwidacja bezobocia to gospodarka wodno ściekowa. Takie numery to tylko w Piszu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. Alicki w dzienniku telewizyjnym #1291712 | 83.24.*.* 10 sty 2014 20:28

  Pomysł burmistrza Pisza jak stworzyć miejsca pracy znajdziemy w wiadomościach TVP na stronie: http://www.tvp.pl/publicystyka/programy- informacyjne/wiadomosci/wideo/08012014-1 930/13378124 . ... minuty odtwarzania od 11.10 …. Aby stworzyć miejsca pracy samorządowcom pomysłów nie brakuje Burmistrz Alicki mówi „przede wszystkim trzeba stworzyć dobre warunki czyli tutaj drogi, gospodarka wodno ściekowa”

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5