Wygraj bilet na koncert finałowy Seven Festival Music&More

2013-04-29 11:44:32 (ost. akt: 2013-04-29 11:18:18)

Autor zdjęcia: Archiwum zespołu

Mamy dla Was bilety na finałowy koncert XX edycji Seven Festival Music & More w Węgorzewie. Koncert odbędzie się w niedzielę (14lipca. Zadzwoń do nas, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj bilet!
Scena węgorzewskiego festiwalu, co roku przyciąga wielkie gwiazdy muzyki rockowej. Festiwal to przede wszystkim rockowe święto nie tylko fanów tej muzyki, ale także święto muzyków. W tym roku swój jubileusz obchodzi zespół Closterkeller.

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali. Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną.

Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. W ciągu lat swojej kariery zespół zyskał miano kultowej formacji sceny polskiej. Sama grupa jest zaliczana do prekursorów gatunku gotyckiego i klimatycznego rocka w Polsce, zawierając w swej muzyce wpływy stylów new oraz cold wave a nawet metalu.

Nazwa grupy inicjowana przez ich kolegę Zbigniewa Bieniaka pochodziła od nazwy marki wina Klosterkeller (zmiana pierwszej litery z K na C tłumaczona jest chęcią pojawiania się wyżej we wszelkiego rodzaju listach i zestawieniach).

Pytanie konkursowe brzmi:

Który jubileusz istnienia świętować będzie na węgorzewskiej scenie zespół Closterkeller?

Wystarczy do nas zadzwonić pod nr.tel 87 425 11 66 i podać prawidłową odpowiedź. Do wygrania mamy 2 bilety (jeden telefon = jeden bilet) na koncert finałowy festiwalu w dniu 14 lipca. Na Wasze telefony czekamy w poniedziałek (29 kwietnia) od godz.12.00.

redakcja
pisz@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5