Puchar w zawodach sportowo – pożarniczych dla OSP Piecki

2014-07-06 09:55:54 (ost. akt: 2014-07-06 10:11:58)
Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Piecki zgromadziły pięć drużyn męskich i jedną drużynę kobiecą. Ochotnikom z Piecek po raz kolejny udało się zatrzymać puchar w swojej jednostce.
Na stadionie w Pieckach odbyły się już kolejne zawody sportowo–pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Piecki. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pieckach dh Krzysztof Hanuszewski wraz z zaproszonymi gośćmi: Agnieszką Kurczewską wójtem Gminy Piecki, Bogdanem Kurtą starostą Powiatu Mrągowskiego oraz Wiesławem Domian wiceprezesem Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. Podczas zawodów nie zabrakło przedstawicieli Nadleśnictwa Mrągowo.
W dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych wzięło udział pięć drużyn męskich oraz jedna drużyna kobieca.

Wyniki szczegółowe drużyn męskich Grupa „A”
I OSP Piecki
II OSP Krutyń
III OSP Nawiady
IV OSP Machary
V OSP Stare Kiełbonki

Wśród drużyn kobiecych Grupa „C” bezkonkurencyjna była drużyna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Macharach, która zdobyła I miejsce.
Puchar przechodni Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych pozostał w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Pieckach, która w najbliższym czasie będzie przygotowywała się do zawodów powiatowych i mamy nadzieję również wojewódzkich. Życzymy powodzenia! Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach i grę w duchu fair play. Do zobaczenia za rok.
dh Ewa Dulna, dh Olaf GrzeszczykKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ochotnik #1433372 | 79.191.*.* 7 lip 2014 13:17

    Dlaczego tylko tylko ochotnicy z gminy Piecki potrafią co roku organizować Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze a jednostki i zarządy z innych gmin tego nie robią? Co na to Zarząd Powiatowy?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5