Strażacy urządzili pokaz dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pieckach

2014-06-15 21:39:21 (ost. akt: 2014-06-16 18:28:22)

Autor zdjęcia: Teresa Grzywacz

Klasy: Ia, IIIa i IIIb pod opieką swoich wychowawczyń udały się na plażę wiejską (Ostrów Pieckowski), gdzie czekali na nich strażacy z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.
Na wstępie uczniowie obejrzeli sprzęt, który strażacy wykorzystują do codziennej pracy. Dużą frajdą była możliwość obsługi wężów pożarniczych i lania wody. Pokazy cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Następnie odbyła się krótka pogadanka na temat bezpieczeństwa w czasie zabaw w okresie wakacji. Na zakończenie było wspólne ze strażakami pieczenie kiełbasek w ognisku. Na twarzach dzieci gościły szerokie uśmiechy. Na co dzień praca strażaków nie jest tak beztroska i przyjemna. Zmagają się z niebezpieczeństwem niemal każdego dnia. Zapewne dlatego budzą taki podziw wśród maluchów i nie tylko.

Dzieci bardzo radośnie i z uśmiechem żegnały strażaków, opuszczających teren plaży. Na pewno o ich obecności nie zapomną przez długi okres czasu.

Bardzo dziękujemy panom: Sebastianowi Micińskiemu, Kazimierzowi Bartoszek, Mariuszowi Tarce, Eugeniuszowi Polewaczyk, Tomaszowi Krupińskiemu, p. Nicgórskiemu oraz prezesowi OSP Mirosławowi Kozak.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na piecki.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GT

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. man of the match #1419315 | 31.135.*.* 16 cze 2014 17:09

    mocna ekipa haha, Góral sciągnij te okulary i nie pajacuj.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5