Ukradł dziecku wózek, zabawkę i kocyk. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy

2023-09-18 13:10:44(ost. akt: 2023-09-18 13:13:54)

Autor zdjęcia: Policja

To nie było zwykłe zatrzymanie sprawcy przestępstwa. Za całą procedurą działania wynikającą z codziennych obowiązków służbowych ostródzkich policjantów stała bezcenna radość dziecka i jego mamy.
W piątek (15.09.2023) 36-letnia mieszkanka Ostródy złożyła zawiadomienie o tym, że z klatki schodowej bloku w którym zamieszkuje, ktoś ukradł stojący tam wózek dziecięcy. W jego wnętrzu znajdowały się również zabawka i kocyk syna zgłaszającej, które miały dla niego niezwykle wielką wartość sentymentalną. Poza zgłoszeniem kobieta udostępniła zdjęcie wózka za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.

Już następnego dnia policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego przebywając w rejonie służbowym zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży wymienionych przedmiotów. Zatrzymany 53-latek wskazał miejsce, gdzie pozostawił skradzione mienie. Usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci poinformowali zgłaszającą o odzyskaniu wózka, który przekazali jej w siedzibie komendy. Kobieta wraz ze swoim synem nie kryła radości i zadowolenia.
Źródło: KPP Ostróda

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5