Ubezpieczenie dla ciebie i domu – z domu

2020-05-19 12:14:36 (ost. akt: 2020-05-19 12:14:42)   Artykuł sponsorowany
Teraz, gdy spędzamy w naszych domach zdecydowanie więcej czasu, zaczynamy zauważać nowe problemy. Opiekujemy się dziećmi w trakcie pracy, planujemy zakupy z wyprzedzeniem lub głowimy się, jak zapewnić sobie pomoc lekarską bez pojawiania się w przychodni. Nowy tryb życia pokazuje, że warto w porę zadbać o swoją bezpieczną przyszłość.
Zmiana trybu życia dotyka nas bardziej, niż się tego spodziewaliśmy. Więcej korzystamy ze sprzętów domowych, często salon odgrywa rolę naszego nowego biura, a kontakt z innymi odbywa się wyłącznie przez internet. Im więcej jesteśmy w domu, tym więcej rzeczy może się w tym czasie uszkodzić. Dodatkowo, my sami potrzebujemy również opieki zdrowotnej w innej formie niż wcześniej.

Gdy potrzebujemy pomocy w domu
Biuro, szkoła, a nawet i plac zabaw to teraz domowa norma. Dużo więcej naszej aktywności, to również dużo większa szansa na niespodziewany wypadek. Wylana kawa na komputer służbowy, stłuczone akwarium podczas dziecięcych zabaw, czy kałuża wody pod pralką. To również porwane przez wiatr meble ogrodowe, tak potrzebne w czasie izolacji.

Co poleca w takich sytuacjach ekspert?
Każdy z nas wie, że o wypadek w domu nietrudno. Ubezpieczenie Warta Dom Komfort zapewni nam ochronę przed szkodami wyrządzonymi zarówno przez domowników, jak i warunki atmosferyczne. To nie tylko pomoc finansowa, ale gwarancja spokoju, że korzystając z własnego domu całą dobę, nie musimy się martwić o nasze sprzęty – mówi Jolanta Burzyńska, agent Warty w Ostródzie - Nie musimy też martwić się na zapas o hydraulika, szklarza czy specjalistę od naprawy pralki czy lodówki - jeśli taki będzie potrzebny, wystarczy telefon do Warty i zorganizują wizytę.

Bezpieczeństwo domowników
Wypadkom mogą ulec również domownicy. Wystarczy wilgotna podłoga w kuchni, chwila nieuwagi i poważny uraz staje się realnym zagrożeniem. Wtedy szybka konsultacja medyczna czy pomoc finansowa bardzo się przydaje. Taką pomoc otrzymają osoby posiadające ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny. Z polisy tej otrzymamy np. świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu z powodu wypadku (nawet za jednodniowy pobyt) ale także choroby (jeżeli pobyt trwał min. 4 dni). Taka polisa przyda się również, jeśli poczujemy się gorzej i nie mamy pewności, czy powinniśmy zgłosić się do lekarza. Wtedy możemy skorzystać z infolinii medycznej na której lekarz dyżurny udzieli nam porady i wskazówek jak postępować. O tym, jak w dzisiejszych czasach szybka konsultacja medyczna jest ważna, świadczą nasze dane: w marcu ponad połowa zgłoszeń naszych klientów dotyczyła właśnie zdalnej konsultacji lekarskiej.
Ubezpieczenie na życie to spokój o zdrowie nasze i naszych bliskich. Co istotne, jedną z największych zalet polisy Warta dla Ciebie i Rodziny jest jej elastyczność i cena, która jest stała dla danego wariantu ochrony i niezależna od wieku osoby objętej ubezpieczeniem – dodaje Jolanta Burzyńska, agent Warty w Ostródzie.

Polisa bez wychodzenia z domu
Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na ochronę zdrowia naszego i naszych bliskich, czy mieszkania – teraz wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić, lub wysłać maila do agenta ubezpieczeniowego. Teraz ubezpieczając się zdalnie chronimy nie tylko siebie, ale też pomagamy, bo za każdą zdalnie kupioną polisę, Warta przekazuje 10 zł na walkę z koronawirusem i wspiera lokalne placówki medyczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

#zostańwdomu! Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Burzyńska Jolanta i Piętka Ryszard S.C., Tel. 896 428 894, mail: ubezpieczenia.jr@wp.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5