Wieczorem zapraszamy na mecz Polski z Irlandią przy ul. 3 Maja

2018-10-09 09:40:45(ost. akt: 2018-10-09 09:47:13)
We wtorkowy wieczór kobieca reprezentacja Polski w Ostródzie zagra z Irlandią

We wtorkowy wieczór kobieca reprezentacja Polski w Ostródzie zagra z Irlandią

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Najlepsze polskie piłkarki zagrają dzisiaj wieczorem w Ostródzie. O godz. 18 na stadionie przy ul. 3 Maja kobieca reprezentacja Polski w meczu towarzyskim zmierzy się z Irlandią. Darmowe bilety czekają do odbioru w hali OCSiR, salonie piłkarskim R-GOL i od godz. 16 na stadionie.
Wtorkowy pojedynek zakończy ponadtygodniowe zgrupowanie Polek. W pierwszym etapie (tzw. selekcyjnym) wybranki trenera Miłosza Stępińskiego przed meczem z Estonią przygotowywały się w Sulejówku. Stamtąd pojechały na mecz towarzyski do Estonii. W Tartu Biało-czerwone wygrały z Estonkami 3:0 (gole: Dominika Dereń, Marta Cichosz i samobójczy Kairi Himanen). Po powrocie do Polski trener Stępiński z pierwszego etapu wybrał sześć zawodniczek, które dołączyły do reprezentacyjnych pewniaczek i wyjechały na drugi etap zgrupowania do Ostródy. I właśnie we wtorkowy wieczór kibice na ostródzkim stadionie zobaczą w akcji „pierwszy garnitur” kobiecej reprezentacji.

Wstęp na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18 jest wolny. Trzeba jedynie posiadać bilet, a te przez cały dzień są do odbioru w sekretariacie hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki do godz. 15.30) oraz w salonie piłkarskim R-GOL w byłych białych koszarach (od godz. 10). Wejściówki będą też do odbioru w dniu meczu na stadionie przy ul. 3 Maja od godz. 16.

W kadrze na wieczorne spotkanie znajdą się: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec), Kinga Szemik (The University of Texas Rio Grande Valley), Aleksandra Sikora (Juventus Turyn), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain), Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Grec (Górnik Łęczna), Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna), Natalia Chudzik (Medyk Konin), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych).

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5