Piknik i koncerty aby pomóc Nikoli

2018-06-14 15:00:46 (ost. akt: 2018-06-14 18:20:03)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Nikola jest bardzo miłą i pogodną dziewczynką, uczennicą piątej klasy jednej z ostródzkich szkół podstawowych. Interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną i siatkówką. Niestety od kilku miesięcy walczy z rakiem kości.
Nikola potrzebuje stałego, specjalistycznego leczenia oraz rehabilitacji.

 Pomóżmy Nikoli wrócić do zdrowia i udajmy się 1 lipca na nabrzeże Jez. Drwęckiego na piknik rodzinny i koncert Ostre Dzianie#2 do amfiteatru.

Podczas tych dwóch wydarzeń będziemy prowadzić sprzedaż cegiełek i licytować różne przedmioty na leczenie Nikoli.

 W czasie koncertu oraz wcześniej od godz. 12 będą sprzedawane również bilety w promocyjnej cenie na Ostróda Reggae Festiwal dla mieszkańców Ostródy i Gminy Ostróda. Cena takiego biletu to 160 zł.

Z każdego sprzedanego biletu 5 zł przeznaczone zostanie również na leczenie Nikoli. Każda osoba, która wylegitymuje się dowodem osobistym wydanym przez Burmistrza Ostródy, Wójta Gminy Ostródy lub legitymacją szkolną z adresem ostródzkim lub z terenu gminy Ostróda będzie mogła taki bilet nabyć w kasie amfiteatru.

Na zakupionym karnecie, będą widniały dane osoby i nr dowodu osobistego i tylko ta osoba będzie mogła wymienić zakupiony karnet na opaskę identyfikacyjną. Kasa amfiteatru będzie czynna w godz. 12 – 20. 


Każdy, kto chce wspomóc Nikolę może również podarować przedmioty na licytacje lub loterię fantową. Wystarczy dostarczyć je do amfiteatru do pokoju 105.

 

Program dnia przedstawia się następująco:


12 - piknik rodzinny na nabrzeżu Jez. Drwęckiego
12 – sprzedaż karnetów na ORF – kasa amfiteatru

18 - koncert Ostre Dzianie#2 - wystąpią Marvis, Tarapaty, Szwindel, Hababkuk


Pomóżmy Nikoli wrócić do zdrowia!


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5