Mamy u siebie EuroSymbol

2014-10-14 13:11:50 (ost. akt: 2014-10-14 13:32:47)
Powiat ostródzki znowu w gronie najlepszych. EuroSymbol to ogólnopolski program mający na celu przedstawienie najlepszych, najciekawszych firm, instytucji i samorządów. Powiat ostródzki został nagrodzony przez Kapitułę Programu EuroSymbol w kategorii Polska Samorządność.
Kapituła Programu doceniła liczbę i społeczne znaczenie zrealizowanych przez powiat ostródzki inwestycji. Takich jak na przykład przekształcenia organizacyjne, jakim dla dobra pacjentów poddano ostródzki szpital.

Funkcjonujący w obecnej formule szpital systematycznie zasilany jest nowoczesnym sprzętem, co podnosi jakość usług medycznych. Władze powiatu zadbały o adaptację mienia powojskowego do nowych publicznych zadań, nadały świetność i użytkowy walor obiektom zabytkowym. Gruntownej modernizacji poddano placówki oświatowe i szkolno-wychowawcze – napisali organizatorzy konkursu ("Rzeczpospolita” i „Dziennik Gazeta Prawna”). – Taka ocena mobilizuje nas do dalszej pracy na rzecz mieszkańców - mówi starosta Włodzimierz Brodiuk.

Nagrody EuroSymbol 2014 przyznawane są w różnych kategoriach m.in.: innowacji, przemysłu stoczniowego czy samorządności.

- Cieszę się, że wszystkie nasze pomysły, projekty z dofinansowaniem zewnętrznym zauważalne są nie tylko przez mieszkańców Ostródy i powiatu ostródzkiego a także przez tak duże redakcje jak „Monitor Bizensu” i „Monitor Rynkowy” dodatków do „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazeta Prawna”

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5