Wesołe pożegnanie maturzystów w internacie

2014-04-16 17:48:27 (ost. akt: 2014-04-16 17:50:26)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Nadeszła wiosna i nieubłaganie nadchodzi miesiąc maj, który kojarzy się nam wszystkim oczywiście z maturą.
Młodzież mieszkająca w ostródzkim Internacie Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi przeżywa już zapewne dreszczyk emocji przed tym najważniejszym w życiu egzaminem. Wkrótce zakończy się dla nich rok szkolny, pożegnają się z kolegami i nauczycielami, opuszczą mury szkoły i internatu. Pozostanie już tylko nauka i oczekiwanie na termin egzaminu maturalnego. Internat, jak co roku, żegna uroczyście swoich mieszkańców, którzy kończą szkołę ponadgimnazjalną.Właśnie z tej okazji zostało w internacie zorganizowane uroczyste pożegnanie tegorocznych 16 maturzystów. Uroczystość przygotowali młodsi koledzy, koleżanki oraz grono wychowawcze. Święto rozpoczęło przedstawienie o bardzo humorystycznej i miłej fabule związanej z edukacją, studiami w iście kosmicznym otoczeniu.Przyszli maturzyści, którzy czynnie współpracowali z Młodzieżową Radą Internatu uhonorowani zostali nagrodami oraz pamiątkowymi fotografiami. Wychowankowie, którzy działali w internackim wolontariacie zostali odznaczeni dyplomami i nagrodami książkowymi.

Całą uroczystość uświetnił bardzo miły gest ze strony maturzystów - wzruszające podziękowanie dla całego grona wychowawców Internatu, słodka niespodzianka na ręce pani kierownik internatu od młodzieży i rodziców oraz wspólny poczęstunek bogaty we wspomnienia z życia internackiego.


Przyszłym maturzystom życzymy oczywiście jak najlepszego zdania egzaminu dojrzałości, pomyślności w wyborze dalszej drogi edukacyjnej oraz sukcesów zawodowych i osobistych.

Agnieszka Kołodziejska


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ostroda.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5