Karnawałowy bal na początek ferii

2014-01-27 18:00:07 (ost. akt: 2014-01-27 22:24:33)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Szkole Podstawowej w Szyldaku dobiegł końca I semestr nauki. Tradycją szkolną jest coroczny bal karnawałowy z udziałem św. Mikołaja, który szczodrze obdarowuje wszystkich uczniów słodkimi prezentami.
Początek balu to wspólna zabawa poprowadzona przez animatorki z Olsztyna. Gorące rytmy oraz zabawne konkursy rozbawiły uczniów i ich rodziców. W trakcie zabawy każde dziecko mogło pomalować sobie buzię w najdziwniejsze wzory i wesołe znaczki. Po występie sympatycznych animatorek, krótki program akrobatyczny po

kazały szkolne cheerleaderki z klasy czwartej. Nie zabrakło też występów szkolnych artystów, którzy popisywali się talentami wokalnymi. Kolejny punkt imprezy, to konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Wybór tego najbardziej interesującego jest coroczną bolączką jury, gdyż wśród tak ogromnej ilości pięknych, kolorowych i ciekawych przebrań jest to nie lada zadaniem.

Po występach i konkursach pojawił się wyczekiwany św. Mikołaj z ogromną ilością prezentów. Wszystkie dzieci, nawet maluchy nieuczęszczające do szkoły otrzymały ogromne torby ze słodkościami. Jeszcze trochę szaleństw na parkiecie i ferie zimowe można rozpoczynać. To, co najważniejsze, dzień wcześniej wszyscy uczniowie przypomnieli sobie o zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych, dzięki wizycie policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Mamy teraz nadzieję, że pogoda dopisze i z "naładowanymi akumulatorami" wszyscy wrócimy do pracy i nauki po feriach zimowych.


Robert Pestkowski dyrektor SP w Szyldaku

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5