Wysokie zwycięstwo piłkarzy Tęczy Miłomłyn

2013-08-18 10:20:38 (ost. akt: 2013-08-18 10:41:23)
W Miłomłynie Tęcza pewnie pokonała rezerwy Concordii

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W 3. kolejce spotkań grupy 2 V ligi Tęcza Miłomłyn na własnym boisku podejmowała rezerwy Concordii Elbląg. Przez 37 minut goście utrzymywali bezbramkowy remis. Ale ostatecznie przegrali w Miłomłynie 0:5.
Po falstarcie w kolejce inauguracyjnej (porażka 1:2 z Syreną Młynary) podopieczni Pawła Oliwy nabierają rozpędu. W środę na wyjeździe wygrali 3:0 z Polonią Iłowo, a zwycięską passę kontynuują po sobotnim meczu z Concordią II. Przez pierwszy kwadrans spotkanie miało wyrównany przebieg, a po prostych błędach gospodarzy elblążanie dwa razy sprawdzili bramkarza Tęczy. Na szczęście Przemysław Królak zachował czyste konto. Później "tęczowi" przejęli inicjatywę i coraz więcej czasu spędzali pod bramką gości. Jednak przed przerwą tylko raz piłka po strzale Tęczy wylądowała w siatce. W 37. min wynik spotkania otworzył Mariusz Król.
Decydujące dla losów meczu były trzy minuty drugiej połowy. W 57. min na 2:0 podwyższył Patryk Sulej, niespełna trzy minuty później było 3:0 po trafieniu Wojciecha Domerackiego. Po tych dwóch ciosach załamani elblążanie stracili ochotę do rywalizacji i ostatecznie przegrali 0:5.

Tęcza Miłomłyn - Concordia II Elbląg 5:0 (1:0)
1:0 - Król (37), 2:0 - Sulej (57), 3:0 - Domeracki (60), 4:0 - Sulej (78), 5:0 - Kraszewski (85)