Matki, Mamy, Mamusie świetowały w Szyldaku

2013-05-30 11:54:53 (ost. akt: 2013-05-30 12:00:29)

Autor zdjęcia: SP Szyldak

„Matka. To jedno słowo, ileż kryje w sobie treści…”. Takimi słowami uczennica kl. III Szkoły Podstawowej w Szyldaku – Paulina Drwęcka przywitała licznie zgromadzone mamy z okazji Dnia Matki.
Dzieci z klas O-III pod czujnym okiem swoich pań: Karoliny Ciarcińskiej, Bernardety Blajdy, Mirosławy Gasiul i Barbary Rajewskiej przedstawiły montaż słowno-muzyczny. Maluchy deklamowały wierszyki oraz śpiewały z serca płynące piosenki.

Po występie małych artystów wszystkie mamy obdarzono szczególnymi dowodami miłości. Nie zabrakło laurek, własnoręcznie wykonanych upominków przez dzieci oraz łez radości i wzruszenia……… Na koniec wszystkie mamy miały bardzo trudne zadanie, polegajace na odnalezieniu własnego portretu w galerii prac wykonanych przez swoje pociechy.

Bernardeta Blajda, nauczyciel SP Szyldak


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na ostroda.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5