Letnie Kino Plenerowe zaprasza na kolejny seans

2014-08-05 12:00:00(ost. akt: 2014-08-05 09:31:26)
Dom Kultury w Orzyszu zaprasza na projekcję filmu pt. "Intruz" w ramach Letniego Kina Plenerowego, która odbędzie się 6 sierpnia w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu o godz. 21.00.
Intruz (ang. The Host) – amerykański thriller z gatunku science fiction z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Andrew Niccola[3] oraz powstały na podstawie powieści Stephenie Meyer Intruz. Wyprodukowany przez Open Road Films, Universal Pictures, ChockStone Pictures i ShowMaker Works. W filmie występują Saoirse Ronan, Max Irons, Jake Abel, William Hurt i Diane Kruger.Ziemią przyszłości rządzą przybysze z kosmosu. Pozbawione uczuć „dusze” opanowują ciała i umysły większości ludzi, reszta ukrywa się przed intruzami. 21-letnia Melanie także zostaje schwytana, a wewnątrz niej zamieszkuje Wagabunda – „dusza”, która chce dowiedzieć się, ilu zostało ziemskich buntowników. Melanie nie poddaje się bez walki, a Wagabunda zaczyna odczuwać emocje. 

Prosimy o zabranie ze sobą kocyków, leżaków, rozkładanych krzesełek tak aby każdemu było miło.źródło: UM Orzysz

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5