Na dwóch zwycięstwach nie poprzestali

2014-08-04 13:18:23(ost. akt: 2014-08-04 13:34:23)

Autor zdjęcia: Archiwum MOSiR Orzysz

Do trzech wzrosła liczba zwycięstw, prowadzącego w klasyfikacji V Grand Prix Orzysza w Siatkówce Plażowej, duetu Cezary Stanisławajtys/Tomasz Kakowski.
Tym samym piszanie mają komplet 60 pkt. na koncie, czyli o 17 oczek więcej od Jakuba Ćwiklewskiego i Piotra Zawistowskiego z Ełku. Afrykańskie upały wpłynęły na słabszą niż dwa tygodnie temu (20 lipca) frekwencję. W minioną niedzielę (3 sierpnia) na boiskach nad jeziorem Orzysz rywalizował osiem par. Miejscowi kibice dopingowali szczególnie Marcina Filpowicza, któremu partnerował Marek Kraszewski. Orzysko - ełcki duet nie zawiódł i z powodzeniem przebrnął fazę ćwierćfinałową i półfinał. Na drodze do najwyższego stopnia na podium stanęła wyżej wspomniani Tomasz Kakowski i Cezary Stanisławatys. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego to właśnie oni pod koniec miesiąca wzniosą główne trofeum do góry.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5