Ekstraklasa to (na razie) za wysokie progi


2014-08-04 08:52:22(ost. akt: 2014-08-04 08:59:28)

Autor zdjęcia: Archiwum Śniardw Orzysz

Paweł Dymiński nie pójdzie, przynajmniej na razie, w ślady Marka Jóżwiaka i Tomasza Arceusza — byłych piłkarzy Śniardw, którzy zagrali na boiskach ekstraklasy. Król strzelców V ligi przebywał w minionym tygodniu na testach w Górniku Łęczna.
Niestety, popularny "Dymek" nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego wicemistrza I ligi. 
— Trener Jurij Szatałow powiedział, że choć jestem perspektywicznym zawodnikiem to jednak Górnik poszukuje napastnika, który od zaraz wejdzie do składu i zacznie im strzelać bramki. Może moje szanse byłyby nieco większe gdybym był w ciągłym treningu. Była to jednak moja życiowa szansa, z której musiałem skorzystać. Za pół roku takiej możliwości może bym już nie miał. Wyjazd do Łęcznej wiele mi jednak dał. Teraz wiem jakie mam braki. Wiem też, że ekstraklasa to być może dla mnie za wysokie progi — pisze na stronie internetowej Śniardw Paweł Dymiński. 21 - latek skończy w sierpniu, trwającą od maja, służbę przygotowawczą do Narodowych Sił Rezerwowych. — Wtedy mam zamiar wziąć się za ostry trening. W przyszłości chciałbym bowiem spróbować swoich sił przynajmniej w III lidze — dodaje zawodnik zielono - niebieskich. 
Przypomnijmy, że obecnie w najwyższej klasie rozgrywkowej gra Adam Waszkiewicz. Wychowanek Huraganu Pisz broni barw Jagiellonii Białystok.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5