Teatr przy Stoliku

2014-05-15 16:00:00(ost. akt: 2014-05-15 13:25:13)
Dom Kultury w Orzyszu zaprasza na spotkanie z Teatrem przy Stoliku w najbliższy poniedziałek, tj. 19 maja o godz. 18:00( ul. Giżycka 9). Aktorki Teatru im. St. Jaracza w Olsztynie Joanna Fertacz i Hanna Wolicka zaprezentują sztukę Iriny Waśkowej "Lekcje miłośći".
„Lekcje miłości” to opowieść o skomplikowanych relacjach emocjonalnych matki i córki, które od zawsze nacechowane były brakiem głębszych uczuć. Łarysa, już jako dojrzała kobieta, wykrzykując matce oskarżenie: - W tym domu śmierdzi cierpiącą duszą!, daje do zrozumienia, że od dzieciństwa skazana była na samotność i upokorzenie. Żyjąc w odrzuceniu, z zaniżonym poczuciem własnej wartości systematycznie ugruntowywanym przez matkę, uciekała w świat marzeń o wielkiej, spełnionej miłości.

Destrukcyjne działania doprowadzają dziewczynę do całkowitego uzależnienia się od toksycznej, władczej matki.

Już jutro nowe wydanie Gazety Piskiej, a w niej - jak co tydzień, w piątek - tylko ciekawe informacje, polecam:)


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5