Majowa wyprawa po słońce w pełni się udała

2014-05-06 08:27:43(ost. akt: 2014-05-06 08:34:45)

Autor zdjęcia: Archiwum Domu Kultury w Orzyszu

W piątek (2 maja). po raz dziewiąty odbył się Rajd Rowerowy "Majowa Wyprawa po słońce" zorganizowany przez Dom Kultury w Orzyszu.
Piękna słoneczna pogoda oraz wyśmienite humory towarzyszyły nam podczas pokonywania 26 km trasy po najpiękniejszych zakątkach Ziemi Orzyskiej.

Wyruszyliśmy spod Urzędu Miejskiego w Orzyszu i udaliśmy się w kierunku Mikosz, następnie dotarliśmy do Nowych Gut, gdzie nad Jeziorem Śniardwy zorganizowane zostało ognisko z kiełbaskami. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania piosenek turystycznych. Po prawie dwugodzinnej przerwie drogą leśną ruszyliśmy nad Jezioro Tyrkło. Podczas postoju dyrektor Domu Kultury w Orzyszu Beata Szymankiewicz - kierownik rajdu wręczyła uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Wśród rowerzystów rozlosowano upominki - przewodniki, smycze, turystyczne kubki.

Dom Kultury w Orzyszu

Oto najnowsze wydanie Gazety Piskiej. Polecam, tylko ciekawe informacje :)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5