Mamy odpowiedź w sprawie Dukata w Olsztynie

2021-10-18 19:15:26 (ost. akt: 2021-10-18 20:40:47)
Z DT Dukat znika sklep sieci C&A

Z DT Dukat znika sklep sieci C&A

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

To już pewne. C&A zamyka swój sklep w Dukacie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie, jedyny sklep tej sieci na Warmii i Mazurach. Co będzie tam zamiast sklepu?
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Sklep sieci C&A znika z Olsztyna?

Sklep sieci C&A znika z Olsztyna?

Popularna marka odzieżowa C&A zamyka swój sklep w Dukacie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie. Jedyny sklep sieci na Warmii i Mazurach ma być zamknięty od 6 listopada.

C&A potwierdził nasze informacje. — Z początkiem listopada ta lokalizacja zostanie zamknięta. Niestety nie mamy informacji, jaka firma będzie działać w tym miejscu —napisała Izabela Adamska.

C&A jest w Olsztynie od dekady, odkąd został otwarty po remoncie Dukat. Sieć jest głównym najemcą w kompleksie handlowym — zajmuje trzy kondygnacje. Na otwarciu sklepu były tłumy, bo też Dukat to pewien symbol Olsztyna.

DT Dukat powstał w 1965 roku według projektu znanych architektów Jerzego Sołtana i Zbigniewa Ihnatowicza. Jego charakterystyczna sylwetka stała się ozdobą powojennego Olsztyna. Architekci chcieli nawet wpisać budynek na listę zabytków, żeby w ten sposób zapobiec przebudowie obiektu.

W latach 2010-2011 DT Dukat przeszedł gruntowną modernizację, zachowując przy tym wszystkie najważniejsze wartości oryginalnego projektu — modernistyczną bryłę oraz przeszklone elewacje.

Co chciałbyś, aby znalazło się w miejscu po C&A?
pokaż wyniki »

am

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Novelty #3079538 31 paź 2021 17:27

  Dzień dobry; Jeśli pilnie potrzebujesz pożyczki, Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance. Zwróciłem uwagę, że osoby prywatne i firmy mają duże trudności z uzyskaniem kredytu w bankach lub innych instytucjach finansowych. Moja firma (Novelty Finance) jest tutaj, aby udzielić Ci pożyczki, której potrzebujesz. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail: noveltyfinances@gmail.com LUB wyślij wiadomość na WhatsApp pod numerem +447915601531 Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój styl życia, czy masz nieoczekiwany wydatek, Pożyczka z NOWOŚCI FINANSÓW jest tym, czego potrzebujesz. NOVELTY FINANCE jest elastyczny: możesz pożyczyć do piętnastu milionów euro (15 000 000,00 euro), z odpowiednimi okresami spłaty do 30 lat. Możesz ubiegać się o pożyczkę zabezpieczoną lub niezabezpieczoną. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy bardzo niskim oprocentowaniu. Co otrzymujesz, składając wniosek w Novelty Finance: √ Natychmiastowy dostęp do Twoich środków po zatwierdzeniu. √ Konkurencyjne stopy procentowe (3% rocznie) √ Elastyczne warunki spłaty √ Możliwość szybszej spłaty kredytu √ Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków √ Nie będziesz spieszył się ze spłatą pożyczki, będziesz miał czas na rozpoczęcie spłaty pożyczki. √ Brak ukrytych opłat Jak złożyć wniosek: Ubieganie się o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Novelty Finance i potrzebują więcej informacji na temat oferty pożyczki, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (noveltyfinances@gmail.com) LUB wysłać wiadomość na WhatsApp pod numerem +447915601531, aby uzyskać więcej informacji i informacje ustne. Akceptacja regulaminu i warunków.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Paul Mark #3078204 19 paź 2021 11:23

  No tak to jest po 60-tce. Nie nadążysz. Jak zjesz to zanim miski wyniesiesz to pampers pełny. Jak się schylisz żeby zmienić pampersa, to szczęka wypada. Jak przykleisz szczękę to znowu pampers.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Paul Mark #3078149 18 paź 2021 20:17

  Ja bym chciał aby tam przyjmował lekarz. Najlepiej psychiatra albo psycholog. Mam od dawna problemy z agresją, kłamię, pomawiam ludzi. Sam sobie z tym nie poradzę. Z NFZ kolejki do lekarzy takie długie, że nie mam szans, może gdyby tam był lekarz to kolejki byłby krótsze i ktoś by mi pomógł...

  Ocena komentarza: warty uwagi (20) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5