Bezpieczna pożyczka pozabankowa w 3 krokach

2021-09-21 23:22:27 (ost. akt: 2021-09-21 23:22:45)   Artykuł sponsorowany
Szersze prawodawstwo w zakresie działalności podmiotów na rynku pozabankowym sprawiło, że chwilówki stały się przystępniejsze i bardziej bezpieczne dla konsumenta. Najwięcej zmieniła tzw. Ustawa antylichwiarska, która rzeczywiście chroni interesy pożyczkobiorców. Pożyczanie pieniędzy, korzystając z chwilówek, może być bezpieczne. Radzimy, jak zaciągnąć bezpieczną pożyczkę w 3 krokach.

Znalezienie bezpiecznej pożyczki - porównywarka ofert
Pierwszym krokiem do pożyczki jest znalezienie dobrej, sprawdzonej oferty. Żeby ustrzec się przed nieprzyjemnymi doświadczeniami w korzystaniu z usług pozabankowych, warto przejrzeć Pozyczka4you.pl. To serwis z porównywarką pożyczek, pozwalającą na szybki wybór właściwego finansowania. Ze względu na to, że znajdują się tam tylko wysoko oceniane, dobrze znane klientom, firmy pożyczkowe, można oszczędzić nerwów. Przyszły pożyczkobiorca uzyskuje dostęp do informacji o danej chwilówce. Może sprawdzić i porównać koszty między różnymi propozycjami. Jeszcze przed wysłaniem wniosku wie, jakich warunków oczekuje pożyczkodawca. Co więcej, porównywarka ofert umożliwia poszerzenie wiedzy o rynku pozabankowym. Można się z niej dowiedzieć, jak wnioskować o pożyczki i uzyskać je w 15 minut.

Wnioskowanie o pożyczkę
Porównywarka pożyczek zawiera listę pożyczkodawców z odnośnikami do ich ofert. Dzięki temu nie trzeba dodatkowo korzystać z wyszukiwarki, by znaleźć właściwy serwis pożyczkowy. Po przekierowaniu na stronę firmy pożyczkowej warto upewnić się, jakie wymagania trzeba spełnić. Te najbardziej standardowe to:
• wiek - nie wszędzie można skorzystać z pożyczki w wieku 18-21 lat i powyżej 75. roku życia,
• dowód osobisty,
• konto osobiste - jego brak zmusza do znalezienia innej oferty na Pozyczka4you.pl, np. z dojazdem do domu,
• pełna zdolność do czynności prawnych,
• zamieszkiwanie na stałe na terenie Polski.
Osoby spełniające kryteria mogą przejść do wypełniania formularza. Wniosek o pożyczkę zawiera zwykle tylko kilka rubryk. Na początku konieczna może okazać się rejestracja w serwisie pożyczkodawcy. Do tego celu potrzebny będzie adres e-mail. We wniosku powinny znaleźć się tylko rzetelne, prawdziwe dane. Niepoprawnie wypełniony formularz zostanie najpewniej odrzucony. Korzystając z porównywarki pożyczek Pozyczka4you.pl czy innego rankingu, nie warto aplikować jednorazowo do wielu firmy pożyczkowych. Jeden wniosek może wystarczyć, by uzyskać pieniądze na już. Po wysłaniu go należy poczekać na odpowiedź. Firma pożyczkowa najpewniej skontaktuje się na podany we wniosku numer telefonu komórkowego poprzez SMS.
Zawarcie umowy - pożyczka online w 15 minut
Na stronie Pozyczka4you.pl można znaleźć szybkie pożyczki udzielane w pełni przez internet. Do zawarcia umowy między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą dochodzi z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Dane są przesyłane automatycznie, dzięki czemu pożyczka online w 15 minut jest dostępna dla klienta. Firmy pożyczkowe przekazują na jego konto środki od razu po zawarciu umowy. Wymagane jest konto osobiste. Alternatywne metody wypłaty istnieją, jednak mogą wydłużyć czas na otrzymanie pieniędzy.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5