TAK BUDUJE SIĘ WIZERUNEK

2021-09-21 11:17:39 (ost. akt: 2021-09-21 17:12:22)
„Rezydencja Vintage” to przepiękny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w
centrum Olsztyna

„Rezydencja Vintage” to przepiękny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w centrum Olsztyna

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane tworzy swoją markę budowlaną od 55 lat. Od 25 lat to również ceniony deweloper na rynku, który wyróżnia się nietuzinkowymi realizacjami. Co dzisiaj oferuje klientom?
Od ponad pół wieku Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane realizuje obiekty handlowe, usługowe i przemysłowe, hale i sale sportowe, szkoły, budynki szpitali i zakładów opieki zdrowotnej, budynki mieszkalne, a także obiekty turystyczne, jak baseny, hotele, czy SPA.

W 1996 roku IPB rozpoczęło działalność deweloperską i od tego czasu zrealizowało około czterech tys. mieszkań w różnych lokalizacjach, m.in. w Olsztynie, Iławie, Bartoszycach, Malborku i Kwidzynie. Dzisiaj spółka rozwija działalność deweloperską na nowych rynkach. Wkrótce rozpocznie realizację inwestycji w Grudziądzu.
Firma stale pozyskuje nowe grunty w atrakcyjnych lokalizacjach pod inwestycje mieszkaniowe, przede wszystkim w Olsztynie. W swoim portfolio zawsze ma oferty zarówno w sektorze popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.

- Już na etapie zakupu gruntu dobieramy lokalizacje, które gwarantują realizację inwestycji w przyjaznym otoczeniu i z pełną infrastrukturą. A tam, gdzie tej infrastruktury nie ma, budujemy ją lub modernizujemy na własny koszt – podkreśla Anna Szymczak, prezes zarządu IPB. – Dlatego nasze osiedla cechują dogodne położenie i funkcjonalność mieszkań. Staramy się aby mieszkańcy żyli w nich komfortowo, a ich potrzeby i zmieniające się trendy inspirują nas do realizacji jeszcze atrakcyjniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów. IPB, jako firma z regionu Warmii i Mazur z 55-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i 25-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, wypracowała sobie markę rzetelnej i stabilnej spółki.
- W prowadzeniu działalności deweloperskiej od zawsze stawiamy na jakość, nowoczesność, profesjonalizm i terminowość realizacji inwestycji. – podkreśla Anna Szymczak, prezes zarządu IPB.


IPB jako spółka wiodąca wchodzi w skład Grupy Holdingowej Spółek IPB liczącej ogółem 5 spółek branżowych, w tym m.in.: biuro projektowe, firmę oferującą usługi sprzętowe i ślusarskie, czy spółkę realizującą usługi związane z budową dróg i urządzeniem terenu.
- To bardzo istotne, ponieważ duże branżowe i kompleksowe doświadczenie biznesowe w połączeniu z dużym kapitałem gwarantują jeszcze większą stabilność oraz perspektywy rozwoju. Wszystko po to, żeby wspierać naszych Klientów w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Być z nimi nie tylko w okresie sprzedaży mieszkań, ale też i w okresie gwarancyjnym. Ich spełnienie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas kluczowymi wartościami i dają najwięcej satysfakcji – dodaje Anna Szymczak.

Dlatego też tworząc przestrzenie do życia, firma przywiązuje uwagę do detali oraz jakości wykonania. Zawsze unikatowy jest wygląd części wspólnych budynków, np. dizajnerskie klatki schodowe, które dają mieszkańcom poczucie elegancji i prestiżu.

IPB buduje obecnie mieszkania w 8 różnych lokalizacjach na terenie Olsztyna, Iławy, Malborka i Kwidzyna oraz posiada w ofercie około 500 lokali (mieszkania, garaże i lokale usługowe). Aktualnie w Olsztynie realizowane są: „Rezydencja Vintage” przy ul. Kasprzaka i Pstrowskiego, „Olimpijskie Ogrody” przy ul. Bydgoskiej, „Ukiel Apartamenty” przy ul. Bałtyckiej (nad Jez. Ukiel) i „Osiedle Przylesie” przy ul. Borowej /lokale usługowe/. Niebawem rozpocznie się sprzedaż i realizacja najnowszej inwestycji o nazwie „Harmonia” przy ul. Bydgoskiej, tuż obok Lasu Miejskiego.

- Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zaufali marce IPB i u nas zakupili swoje własne M, a pozostałych już dziś serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań! – dodaje Anna Szymczak.- Jesteśmy z Wami i dla Was, od 55 lat.


Sprzedaż mieszkań:
Biuro Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.
Olsztyn, Al. Obrońców Tobruku 15 lok. nr 5
Tel. 695 250 787, 603 607 393
www.ipbilawa.com.pl

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Ukiel Apartamenty” to najnowsza prestiżowa inwestycja IPB nad Jeziorem Ukiel

Obrazek w tresci

„Olimpijskie Ogrody” to alternatywa zamieszkania z dala od wielkomiejskiego zgiełku2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5