Piękne i nowoczesne ławki ogrodowe

2021-07-21 08:41:25 (ost. akt: 2021-07-21 08:43:28)   Artykuł sponsorowany
Ławki ogrodowe to ponadczasowy mebel, który doskonale sprawdzi się w czasie wypoczynku na świeżym powietrzu. Można na niej usiąść, wyciągnąć nogi i zrelaksować się. Czytanie książki, wypicie kawy czy obserwowanie otaczającej przyrody to doskonały pomysł na wypoczynek z jej wykorzystaniem. Mebel ten dostępny jest w wielu atrakcyjnych wariantach. Przekonaj się, która ławka ogrodowa spełni twoje oczekiwania!

Praktyczne i wygodne ławki drewniane


Ciepła i słoneczna pogoda sprawia, że chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Ławka ogrodowa to jeden z wielu mebli, które warto mieć we własnym ogrodzie, na tarasie czy na balkonie. Ławki to sprawdzone i niewątpliwie bardzo uniwersalne meble ogrodowe, zwłaszcza modele wykonane z drewna. Do produkcji tego typu ławki najczęściej wykorzystuje się drewno: dębowe, bukowe, sosnowe oraz coraz częściej egzotyczne. Drewno sprawia, że każda ławka wygląda nietuzinkowo. Dodatkowo materiał ten pięknie starzeje się, jednocześnie jest wyjątkowo trwały. To zakup na lata. Warto także podkreślić, że drewniane ławki idealnie pasują do wielu styli.

Klasyczna drewniana ławka ogrodowa, jak i pozostałe charakteryzuje długość od 150 cm do 180 cm. W większości przypadków wysokość tego mebla wynosi około 85 - 95 cm. Natomiast siedzisko ławki ogrodowej umieszczone jest 40 cm od podłoża, co zapewnia uzyskanie komfortowej pozycji w trakcie siedzenia na niej. Istotną rolę gra również kąt pomiędzy siedziskiem a oparciem, który także wpływa na jakość wypoczynku. W czasie wyboru idealnej ławki ogrodowej z pewnością warto wziąć pod uwagę te parametry, jak i dostępną przestrzeń.

Ławka ogrodowa w nowoczesnym wydaniu


Ławeczka ogrodowa dostępna jest w wielu wariantach, dlatego może posiadać oparcie lub nie. Dodatkowo wybrane modele wyposażone są również w podłokietniki. Proponowana ławka ogrodowa to szereg ciekawych propozycji utrzymanych w różnych stylach. W stylu francuskim bardzo często są utrzymane modele wykonane z metalu. Drewniana ławka to zazwyczaj styl tradycyjny lub skandynawski. Modele wykonane z technoratanu oraz innych tworzyw sztucznych zazwyczaj reprezentują styl nowoczesny, jeśli chodzi o ławki ogrodowe. Natomiast w stylu glamour utrzymane są bardzo często ławki wykonane ze szkła czy metalu.
Warto podkreślić, że produkty te różnią się również kolorystyką. Dominują stonowane kolory i odcienie brązu, czerni, szarości i bieli. Należy zauważyć również, że ławki ogrodowe bardzo często produkowane są z dwóch lub więcej surowców. Dzięki temu zyskują unikalny wygląd. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w skrzynię do przechowywania, stoliczek czy pergolę dla roślin pnących.

Ławki ogrodowe drewniane i znacznie więcej


Dzisiejszy rynek oferuje wiele pięknych modeli, mianowicie: ławki ogrodowe metalowe, ławki ogrodowe plastikowe, ławki ogrodowe żeliwne i wiele więcej. Produkty te różnią się między sobą przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały wykonane. Ławki ogrodowe to także odmienny design, kolor oraz kształt. Tak szeroki i różnorodny wybór sprawia, że każdy konsument znajdzie idealny model dla siebie. Ławka ogrodowa to przepis na udany wypoczynek.
Poszukując wymarzonej ławki warto skorzystać ze sprawdzonej oferty, gdzie dostępne są tanie ławki ogrodowe i wiele innych modeli ławek ogrodowych. Pozwoli to zapoznać się z asortymentem dostępnym na rynku. Dobrym rozwiązaniem jest niewątpliwie zakup za pośrednictwem sklepu internetowego, gdzie można do woli porównywać wiele modeli jednocześnie.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5