CENTAURUS

2020-10-27 10:00:00 (ost. akt: 2020-10-27 10:23:59)   Artykuł sponsorowany
Nowa wizytówka centrum Olsztyna
Olsztyn nieustannie się rozwija — powstało w nim już kilka nowoczesnych projektów architektonicznych, a Centaurus będzie kolejnym wyróżniającym się miejscem na mapie miasta. W sercu Olsztyna, tuż obok planetarium powstaje najwyższy w województwie warmińsko-mazurskim budynek mieszkalny. To niewątpliwie propozycja dla osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania.

Apartamenty i mieszkania w Centaurusie zostały zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców, gwarantując ciekawe możliwości aranżacyjne wnętrz. Każde z mieszkań wyróżnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, wysoki komfort oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne.
W naszej ofercie znajdują się lokale z przestronnymi tarasami i loggiami, zapewniającymi niezapomniany widok na Olsztyn, co jest kolejnym atutem całej inwestycji. Warto też wspomnieć o dziedzińcu, który będzie nowym centrum spotkań, gdzie mieszkańcy Olsztyna będą mogli spędzić miło czas w gronie bliskich osób czy nawiązać nowe znajomości. Przestrzeń ta będzie miejscem relaksu i integracji mieszkańców Centaurusa – mówi Radosław Borek, kierownik Biura Sprzedaży.

https://m.wm.pl/2020/10/orig/144-premium-cam04-salon-655343.jpg

Zamieszkaj w najjaśniejszym punkcie Olsztyna
O wyjątkowości realizowanej inwestycji świadczy także doskonała lokalizacja. Centaurus już postrzegany jest jako miejsce "dobre do życia", świetnie skomunikowane. Inwestycja zachwyca nie tylko niepowtarzalną architekturą, jakością nowoczesnych rozwiązań poprawiających komfort mieszkańców czy spektakularnymi widokami na Olsztyn. Ogromnym atutem jest także jego lokalizacja. Bliskie sąsiedztwo planetarium i obserwatorium astronomicznego nadają okolicy Centaurusa szczególnego klimatu.


Bądź częścią nowego centrum miasta
Mieszkanie tutaj to komfort, ale także oszczędność czasu. W ścisłym sąsiedztwie Centaurusa znajdują się wszystkie niezbędne do codziennego życia elementy – sklepy, banki, urzędy czy instytucje kultury. Dla wszystkim, którzy cenią odpoczynek na łonie natury polecamy spacery w pobliskim Parku Centralnym czy Parku im. Kusocińskiego. Sąsiedztwo tak interesujących elementów nie zdarza się często. Nie tylko cieszą one oko, ale również zachęcają do aktywnego wypoczynku. No i ten niepowtarzalny widok - mieszkańcy Centaurusa będą mogli podziwiać prawdziwie fenomenalną panoramę Olsztyna z niepowtarzalnym widokiem na Stare Miasto, Bazylikę czy Ratusz.

https://m.wm.pl/2020/10/orig/144-premium-cam02-salon-655342.jpg

Inwestycja wyróżni się paletą nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych
Po przekroczeniu progu drzwi wejściowych do budynków mieszkalnych ukaże się reprezentacyjne lobby recepcyjne i klatka schodowa wykonana z dbałością o detale. Inwestycja posiadać będzie cichobieżne windy, które w łatwy i szybki sposób pomogą dostać się na najwyżej położone kondygnacje, a także swobodnie dotrzeć do podziemnych, 2-poziomowych hali garażowych. Monitoring, ochrona oraz wideodomofony zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

Centaurus to ponadczasowy projekt przygotowany z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach i wysokich oczekiwaniach. Wszystkie elementy zaprojektowane zostały z materiałów najwyższej jakości, których wyselekcjonowany dobór gwarantuje wyjątkową odporność na działania atmosferyczne, niezwykłą trwałość oraz elegancki wygląd przez długie lata.

https://m.wm.pl/2020/10/orig/centaurus-luty-2019-widok-1b-655384.jpg


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kebiz #3011287 | 88.156.*.* 24 lis 2020 11:21

    Wygląda ekskluzywnie, ale nie podano ni jednej ceny . Prawdopodobnie zakup lub wynajem jest dostępny tylko "bieżącym" milionerom.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5