Nowe odsłony sklepów w Aura Centrum

2016-10-13 13:41:35(ost. akt: 2016-10-13 16:27:35)

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Już jutro, w piątek 14 października w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie otwarty zostanie kolejny zmodernizowany sklep. Tego dnia o godzinie 9.00 pierwszych klientów przywita całkowicie odmieniona drogeria Rossmann. Dwa tygodnie później, w sobotę 29 października w zupełnie nowej odsłonie zaprezentuje się salon odzieżowy Reserved. Tym samym zakończą się ostatnie i zarazem największe zaplanowane na ten rok remonty sklepów w olsztyńskiej Aurze. Klientom centrum pozostanie już tylko czekać na otwarcie nowych restauracji, co zostało zaplanowane na połowę listopada. O zmianach w Aura Centrum rozmawiamy z dyrektor obiektu Anną Gospodarek.
Klienci Państwa centrum mogą odnieść wrażenie, że ostatnie kilka miesięcy upłynęło w Aurze pod znakiem remontów. Czym były one spowodowane?
Zmiany w ofercie każdego centrum handlowego są rzeczą całkowicie naturalną. Zmienia się podaż na rynku, pojawiają się nowe marki, inne borykają się z przejściowymi trudnościami, redefiniują swoją strategię – to wszystko powoduje, że oferta większości polskich obiektów handlowych jest dość dynamiczna. W przypadku Aura Centrum oprócz powyższych czynników wpływ na ostatnie zmiany miał także fakt, że nasze centrum handlowe jest obecne w życiu mieszkańców Olsztyna już od ponad dekady. Trzy lata temu zmodernizowana została znaczna część tzw. powierzchni wspólnych obiektu, czyli m.in. pasaże.

Takie zmiany, mające na celu odmłodzenie wizerunku centrum, zawsze powinny iść w parze z remontami poszczególnych sklepów. Te jednak nie mogą być realizowane jednocześnie, terminy i zakres takich modernizacji leżą w gestii kierownictwa i właścicieli poszczególnych sklepów. W efekcie tych wszystkich działań tylko w tym roku aż dziewiętnaście sklepów w naszym centrum zostało zmodernizowanych lub przeniesionych do nowych lokali; w tej grupie mieliśmy także cztery debiuty. W kolejnych pięciu lokalach nadal prowadzone są prace mające na celu ich adaptację do potrzeb najemców gastronomicznych, ponieważ już za kilka tygodni w naszym centrum otwarta zostanie nowa strefa restauracyjna.

Które zatem sklepy w Państwa centrum przeszły remont?
Myślę, że to wyliczenie można zacząć od marek, które w tym roku dołączyły do naszej oferty: Happymum, By o la la…!, English Home i Rainbow Tours. Do nowych lokali przeniosły się natomiast sklepy Unisono, 4F, Triumph, Home&You i House. Największą grupę stanowią jednak sklepy, w których modernizacja została przeprowadzona na dotychczas zajmowanej powierzchni. Są to: Apart, Euroapteka, T-mobile, Inmedio, Wrangler, Big Star, CCC i wspomniane wcześniej Rossmann i Reserved. Wszystkie te sklepy zostały dostosowane do najnowszych standardów sieci, jednym słowem – są najnowocześniejsze w Olsztynie.

Czy przy okazji każdego otwarcia Klienci Państwa centrum mogli liczyć na oferty specjalne i rabaty?
Tego typu decyzje leżały w kompetencji poszczególnych sklepów, ale w dużej mierze tak – z uwagi na duże natężenie otwarć nasi klienci mogli liczyć na częste i liczne niespodzianki. Jako przykład mogę podać to, co na pierwsze dwa dni po otwarciu, czyli na najbliższy piątek i sobotę, szykuje dla swoich Klientek i Klientów drogeria Rossmann. Do zakupów dodawane będą gratisy, wszyscy będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą kosmetyki i sprzęty gospodarstwa domowego. Oprócz tego aż 200 produktów dostępnych będzie w specjalnych, promocyjnych cenach.

Czy otwarcie zmodernizowanej drogerii Rossmann i salonu Reserved to ostatnie niespodzianki, które w tym roku przygotowaliście Państwa dla swoich Klientów?
Zdecydowanie nie. Już 16 listopada w naszym centrum otwarte zostaną nowe restauracje i kawiarnie. Nasza oferta wzbogaci się o restauracje Olimp i Asia Hung, czyli kuchnię śródziemnomorską i azjatycką, oraz Cukiernię Sowa, lodziarnię Grycan i punkt ze świeżo wyciskanymi sokami Fresh Na Zdrowie.

Otwarcie nowej strefy restauracyjnej uświetnią gwiazdy popularnych programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior, wśród nich z całą pewnością pojawi się Mateusz Gessler. Nasi Klienci będą mogli wziąć udział w kulinarnych zmaganiach podobnych do tych, które znają z telewizji. Do wygrania będzie profesjonalny sprzęt kuchenny. Konkursy będą poprzedzone wstępnymi eliminacjami na naszym profilu na Facebooku. Emocji zatem nie zabraknie – w końcu nie co dzień mamy w Olsztynie możliwość podziwiania na żywo tak znakomitych mistrzów sztuki kulinarnej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dziękuję za rozmowę.

Komentarze (13) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Meno #2090330 | 89.191.*.* 17 paź 2016 09:34

  Ja ostatnio znalazłem fajny sklep http://ismarket.pl

  odpowiedz na ten komentarz

 2. No tak #2088584 | 77.254.*.* 14 paź 2016 09:47

  Zwykłe jadłopodajnie nazywa się restauracjami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Pytam #2088540 | 5.172.*.* 14 paź 2016 08:49

  Czy to (nie) zwykła reklama, czy GO nie ma już o czym pisać?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 4. Tom Dee #2088399 | 88.156.*.* 13 paź 2016 22:51

  Ale jaja. Na zdjęciu widać barierki z kwiatkami. A gdzie są trambuspasy ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 5. Ss #2088390 | 176.11.*.* 13 paź 2016 22:28

  Właśnie przez takie sklepy w Polsce jest bezrobocie tak wysokie

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (13)
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5