Ogólnopolskie zawody Smoczych Łodzi na basenie w Olsztynie. Pierwszy dzień [ZDJĘCIA]
2016-04-08 09:19:53(ost. akt: 2016-04-08 14:37:12)
Sześcioosobowe załogi, siedząc naprzeciw siebie w jednej łodzi, mają za zadanie przesunąć ją o określoną odległość siłą wiosłowania. Tak najkrócej można opisać zasady rywalizacji Smoczych Łodzi. Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi na Basenie w Aquasferze w Olsztynie rozpoczynają się w piątek. Sprawdź program!
Do udziału w zawodach zgłosiło się kilkadziesiąt załóg, najwięcej z Gdańska, Warszawy i Olsztyna. Nasze miasto reprezentować będą osady szkół ponadgimnazjalnych. To już czwarta edycja zmagań Smoczych Łodzi na basenie.
Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia zawodów, program i przypomnienie, jak wyglądała rywalizacja osad w latach ubiegłych.
>>>> Smocze Łodzie z Olsztyna robią karierę na świecie! [FILM]
>>>> Smoki na basenie - Srebro dla Drākens Iława
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez![FB](/i/icons/fb.png)
kris #1972213 | 178.43.*.* 9 kwi 2016 12:56
SUPER poprostu nie bede mogl spac , impreza dla normalnych inaczej , takie rzeczy tylko w Olsztynie, szkoda ze nie ma zawodów na torach tramwajowych.
odpowiedz na ten komentarz
abc #1971705 | 176.221.*.* 8 kwi 2016 16:47
poziom amatorski ale dobrze, ze w ogole cos robia
odpowiedz na ten komentarz
PSZEPRASZM #1971451 | 88.156.*.* 8 kwi 2016 10:44
czy ktoś jest pijący ? czy sami nie..
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz