Basia i Maciej. Oto Młoda Para jak z obrazka!

2013-06-26 12:00:00(ost. akt: 2013-08-01 11:11:20)
Zakończył się pierwszy etap naszego plebiscytu "Ślub marzeń". Znamy już zwycięzców pierwszego etapu!
Wybraliście najładniejszą fotografię z Olsztyna i powiatu. Laureatami pierwszego etapu naszego plebiscytu zostali Barbara Włodarska - Azarewicz i Maciej Azarewicz z Olsztyna i to oni się zakwalifikowali do dalszej zabawy.

W drugim etapie będzie wybierany Ślub Marzeń „Gazety Olsztyńskiej”. Czytelnicy wybiorą laureatów poprzez głosowanie smsowe. Koszt jednego sms-a to 1 zł plus VAT. Drugi etap zacznie się już 2 sierpnia.

Na zwycięzców II etapu czeka nagroda oraz całostronicowa publikację ich zdjęcia w sobotnim wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”. Zapraszamy do zabawy!


Nagrodą dla zwycięskiej pary w finale (II etap) jest trzydniowy (2 noclegi) pobyt spa dla dwojga z zabiegami kosmetycznymi, masażami, korzystaniem ze strefy Wellness & Spa. Nagroda do wykorzystania w terminie do 31 grudnia 2013.
Fundatorem nagrody jest Zalesie Mazury - ośrodek wypoczynkowy położony w Sercu Warmii i Mazur, z bogatym zapleczem rekreacyjno - sportowym. Zalesie to wymarzone miejsce na całoroczny wypoczynek, wakacje, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne lub pracownicze. Adres: Zalesie Mazury Active Spa, Zalesie 12, 11-010 Barczewo, www.zalesiemazury.pl

Nagroda:Ranking


Sponsor plebiscytu:


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5