Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova już otwarte!

2013-06-24 19:45:08(ost. akt: 2013-06-27 09:34:31)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

— Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova oficjalnie uważamy za otwarte — ogłosili wczoraj twórcy tego niezwykłego miejsca: Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski.
— Aż trudno uwierzyć, że ten trzyletni maraton się skończył — zażartował wczoraj Krzysztof Wasilewski, witając pierwszych gości Miejsca Kreatywnej Aktywności Eranova przy al. Obrońców Tobruku 3. — Przyznam, że był to najtrudniejszy maraton w naszym życiu.

— Jesteście wspaniałymi maratończykami — nawiązał do tych słów marszałek województwa Jacek Protas w swoim wystąpieniu po uroczystym przecięciu wstęgi. — Tylko pierwszy maratończyk, kiedy ukończył swój dystans i krzyknął „zwycięstwo”, wyzionął ducha. Od tamtej pory maratończycy odnoszą sukcesy, a osiągnięcie mety to dopiero początek pięknej przygody.

Jedyna taka sala


Symboliczne przecięcie wstęgi nastąpiło w sali balowej. Miejsce nieprzypadkowe, zaskakujące rozmiarami i pięknym wystrojem, warto dodać, że jest to jedyna sala balowa z prawdziwego zdarzenia w Olsztynie.
Poza marszałkiem na uroczystość otwarcia przybyli także m.in. członkiem zarządu województwa Anna Wasilewska, dyrektor biura wojewody Maria Bąkowska, wiceprezydent Olsztyna Halina Zaborowska-Boruch oraz wiele innych znakomitości. Wszyscy byli pod wrażeniem przestronnych i wspaniałych pomieszczeń, a także ich możliwości.

Coś dla każdego


Eranova to spełnienie marzeń Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego. — Znacie nas jako tancerzy, ponieważ wyrośliśmy z tej dziedziny. Postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i stworzyć miejsce, które pobudzi społeczeństwo do aktywnego i wspólnego spędzania czasu, gdzie każdy poczuje się jak w domu — mówiła Karolina Felska.

I rzeczywiście, wystarczy spacer po nowym obiekcie, by stwierdzić, że każdy, bez względu na wiek i płeć, znajdzie tu coś dla siebie. — Organizujemy zajęcia nawet dla dzieci, które skończyły roczek — zapewniła Karolina Felska.

Wolny czas mogą tu spędzić także całe rodziny, które pragną zacieśnić więzi i zrobić razem coś niezwykłego. Miłośnicy aktywnego wypoczynku skorzystają z całego wachlarza zajęć fitness i tańca. Można tu będzie rozwijać zainteresowania uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. Eranova to także Era Smaku, w której są smaczne i zdrowe posiłki. Zorganizuje także każdą imprezę okolicznościową, bajkowe wesele czy konferencję. Można się o tym przekonać, przychodząc na dni otwarte. Od dziś do 29 czerwca w godzinach 11-20 będą odbywać się bezpłatne zajęcia, pokazy, warsztaty i animacje. Szczegóły na stronie www.eranova.pl.

Nina Ramatowska


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tom #1127794 | 28 cze 2013 07:08

    Troche nieciekawie jest z dojazdem. Trzeba objechać cała Obrońców Tobruku (wjazd od strony Tesco, Jarot) aby wjechac na parking usytuowany z tyłu budynku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5