Era Smaku

2013-06-21 10:37:01(ost. akt: 2013-06-21 10:51:42)
Wesela, studniówki, połowinki... Kiedy je organizujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a nasi goście będą zachwyceni i miejscem, i kuchnią, bo przecież nic tak jak wyśmienity posiłek nie wprowadza nas w znakomity nastrój.
Wybierając Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova przy al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie nie musimy się niczego obawiać, bo... — przygotowywane przez nas potrawy bazują na świeżych i naturalnych składnikach. Proponujemy zdrowe, smaczne posiłki oparte na tradycyjnych recepturach, ale i autorskich kompozycjach.

Dla nas każde danie musi być kulinarnym doznaniem — zapewnia Marcin Gniedziejko. Restauracja Era Smaku przygotuje zarówno codzienne posiłki, jak i obsłuży każdą imprezę okolicznościową.

— Może się u nas odbyć uroczystość kameralna na 15 osób, a także większa, nawet do 350 gości — mówi Monika Śliwa z Eranova. Umożliwia to system przesuwanych ścian. Dzięki niemu salę w zależności od potrzeb można zmniejszać lub powiększać. A już prawdziwą sensacją jest jedyna w Olsztynie prawdziwa sala balowa. W takim miejscu każda impreza nabierze wyjątkowego charakteru.

Osoby zainteresowane organizacją imprez okolicznościowych... — zapraszamy szczególnie 30 czerwca w godzinach 11-18. Do dyspozycji naszych gości oddajemy Konsultanta Ślubnego oraz Szefa Kuchni Restauracji Era Smaku — zachęca Monika Śliwa.

Otwarcie Eranova już 23 czerwca. Zapraszamy na Dni Otwarte od 25 do 30 czerwca. Szczegółowy program na www.eranova.pl.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5