Era pasji: odkryj siebie

2013-06-14 10:03:41(ost. akt: 2013-06-14 09:39:15)
Nadszedł już czas, żebyś nareszcie zrobił coś tylko dla siebie. Nie wiesz gdzie? Podpowiadamy: w Miejscu Kreatywnej Aktywności Eranova przy al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie.
Eranova ma dla olsztyniaków wyjątkową propozycję: kursy hobby. — W naszej ofercie są m.in. rysunek, malarstwo, arteterapia, podstawy języka włoskiego, kulinaria, filcowanie, decoupage — wylicza Małgorzata Frelik z Eranova. Propozycji jest jednak dużo więcej. W planach są kursy wizażu, śpiewu florystyczne, językowe, fotograficzne, pisarskie, teatralne i wiele innych. I nie należy się bać, że nie dasz sobie rady, bo nic nie potrafisz. Warsztaty będą prowadzone od podstaw. Ale jeśli ktoś wyrazi chęć dalszego rozwoju, to nie będzie przeszkód. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści, którzy w przystępny sposób przekażą specjalistyczną wiedzę. — Udział w warsztatach ma jeszcze jeden walor: możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach — dodaje Małgorzata Frelik — Uczestnicy będą mieli okazję do rozmów, wymiany poglądów i dzielenia się spostrzeżeniami.

I jeszcze jedno... Jeśli nie masz konkretnych zainteresowań, to nic straconego. Bo Eranova to miejsce, w którym odkryjesz drzemiące w tobie talenty i pasje.

Otwarcie Eranova już 23 czerwca! Zapraszamy na dni otwarte od 25 do 30 czerwca. Szczegółowy program na www.eranova.pl.
nr

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5