Co się kryje za murami nowej inwestycji?

2013-03-15 10:52:19(ost. akt: 2013-03-15 12:35:53)
Mieszkańcy Olsztyna przez ostatnie miesiące obserwowali, jak przy Al. Obrońców Tobruku 3 powstaje okazały budynek. Przestało być tajemnicą, że będzie tam Miejsce Kreatywnej Aktywności — Eranova.
Wielkie otwarcie wkrótce. Nam udało się zajrzeć do środka i sprawdzić, jak przebiegają prace. — Jesteśmy na etapie wykończenia wnętrz. Niedługo do akcji wkroczą farby, tapety, glazura, parkiety, panele, oświetlenie... — wylicza Krzysztof Wasilewski, współtwórca Eranova. A w środku praca wre.

Budowlańcy bez przerwy coś wnoszą, instalują, mocują... W tle wciąż słychać dźwięki pracującego sprzętu. — Budynek składa się z trzech kondygnacji, które pomieszczą m.in. dziesięć sal o różnej powierzchni — mówi Krzysztof Wasilewski, oprowadzając nas po budynku. Ciekawym rozwiązaniem jest system przesuwanych ścian, dzięki któremu jedna, wielka sala może w mgnieniu oka zamienić się w cztery mniejsze z oddzielnym systemem klimatyzacyjnym i nagłośnieniowym. — Ściany są tak wyciszone, że w każdej z sal mogą równocześnie odbywać się inne imprezy. Mają niezależne systemy klimatyzacyjne. Podczas zajęć fitness potrzebny jest inny przepływ powietrza niż podczas konferencji, stąd takie rozwiązanie — mówi współtwórca Miejsca Kreatywnej Aktywności.

W Eranova będzie też jedyna w Olsztynie sala balowa z prawdziwego zdarzenia, która jest idealna do organizacji m.in. wesel czy studniówek. W niej także zostaną zamontowane przesuwane ściany, które mogą zmniejszyć szerokość, a także długość powierzchni, żeby dopasować jej wielkość do potrzeb danej uroczystości.

— Do dyspozycji gości będzie restauracja i bar z różnorodnym menu — dodaje Krzysztof Wasilewski. Poziom najniższy zarezerwowano na specjalną część fitnessową i... — Za salą fitness urządzimy specjalną strefę dla dzieci i młodzieży, gdzie będą mogły kupić soki i inne napoje. W sali tej będzie także scena. To miejsce, w którym rodzice będą mogli pozostawić swoje pociechy pod opieką zawodowych animatorów, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo — podkreśla Krzysztof Wasilewski.

Eranova to przestrzeń dla osób w każdym wieku. Oferta jest tak przygotowywana, aby rodziny mogły spędzić tam czas wspólnie, ale też realizować swoje indywidualne zainteresowania. Planowane są niedziele rodzinne, zajęcia rozwijające pasje, a także kursy taneczne, fitness, koncerty... Poza tym można wynająć sale na wesele, konferencję, czy jakąkolwiek inną imprezę. Powierzchnie można rezerwować już teraz!
nr

Szczegóły na stronie www.eranova.pl.Tak wygląda teraz budynekJuż za kilka dni rozpocznie się wykańczanie wnętrzTak będzie wyglądała sala

Komentarze (18) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gość #1438040 | 95.160.*.* 13 lip 2014 18:31

  Witam, co do lokalu jest elegancko urządzony i dobrze prowadzony, jednak za tym pięknym wizerunkiem kryje się drugie dno. Już ponad rok czasu mieszkańcy budynku są w stanie konfliktu z właścicielami lokalu, którego częste imprezy nie pozwalają im cieszyć się ciepłem i spokojem własnych mieszkań. Więc jeśli nie przeszkadzają Państwu częste wizyty policji w trakcie imprez, jak również dobro mieszkających tam ludzi, gorąco polecam ten lokal.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Zenek #1115529 | 89.228.*.* 16 cze 2013 22:59

  Kosztorys na 4,5 mln, dofinansowanie 1,3 mln, a koszt budowy to ok. 2 miliony. W sumie za 700 tysięcy taki budynek to taniocha ...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Reklama BO TO WŁASNOŚĆ EDYTOR SP. Z O.O #1040361 | 83.9.*.* 31 mar 2013 15:31

  PORAŻKA

  odpowiedz na ten komentarz

 4. Nazwisko inwestora? #1039894 | 37.30.*.* 30 mar 2013 18:46

  Skądś znane, ale czy to z tych Wasilewskich?

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 5. REKLAMA, Będzie kara, #1039848 | 37.209.*.* 30 mar 2013 17:36

  REKLAMA REKLAMA i żadnej wzmianki że to artykuł reklamowy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (18)
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5