Czarni Olecko polegli w starciu z liderem

2020-11-21 15:56:21(ost. akt: 2020-11-21 23:42:43)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W 17. kolejce ligi okręgowej Czarni Olecko na własnym boisku przegrali 0:4 (0:1) z DKS Dobre Miasto. Olecczanie rundę jesienną zakończyli na 8. miejscu z dorobkiem 21 punktów.

Czarni pierwszą bramkę stracili w ostatniej minucie pierwszej połowy. Po przypadkowym faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę dla DKS-u zamienił Hubert Radzki.

Po zmianie stron goście rozstrzelali się na dobre i ostatecznie wygrali 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Różowicz (46'), Mateusz Gut (50') i Hubert Radzki (51').

Skład Czarnych Olecko:
Bożewicz - Kupiec (75' Stępień), Wiktorzak, Cichocki (70' Astapczyk), Tusznio - Kowalewski (80' Miliszewski), Głódź, Karaś, T. Szarnecki, Kuźba - Krzyżek (58' K. Szarnecki/ 62' Bedyński).

Kłobuk Mikołajki - Cresovia Górowo Iławeckie 22 listopada, 13:00

Po rundzie jesiennej liderem jest DKS z dorobkiem 45 punktów, wiceliderem Orlęta Reszel (39 pkt.), a na 3. miejscu Rominta Gołdap38 pkt). Czarni zajmują 8. miejsce i mają na swoim koncie 21 punktów.