Wygrana trampkarzy, remis juniorów Czarnych Olecko

2013-09-17 18:42:39(ost. akt: 2013-09-17 18:44:51)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na własnym boisku pokonali 6:0 Mamry Giżycko. Natomiast juniorzy młodsi nie wykorzystali wielu sytuacji i atutu własnego boiska. Mecz z Vęgorią Węgorzewo tylko zremisowali.
Podopieczni trenera Tomasza Karnieja do przerwy prowadzili z Mamrami Giżycko po dwóch trafieniach Jakuba Białanowskiego. Po przerwie tan sam piłkarz zdobył trzecią bramkę, tym razem z rzutu karnego. Na listę strzelców wpisali się również Hubert Kamiński i dwukrotnie Maciej Marchewka.
W meczu zagrali również Kacper Kempisty, Piotr Wiktorzak, Marcin Iwanowski, Szymon Jurewicz, Jakub Krzykwa, Jakub Jasiński, Jakub Grzymkowski i Jakub Godlewski. Na zmiany wchodzili Filip Bożewicz, Michał Jurewicz i Dominik Sobczak. Po czterech kolejkach Czarni mają 9 punktów i w tabeli ligi zajmują 3. miejsce.

Natomiast w 3. kolejce ligi juniorów młodszych Czarni Olecko na własnym boisku zremisowali bezbramkowo z Vęgorią Węgorzewo. W tabeli są na przedostatnim (9) miejscu z jednym punktem.

W meczu grali: Wojciech Muzyk, Michał Ptaszyński, Piotr Lis (65’ Cezary Wester), Konrad Krankowski, Jakub Czekay, Piotr Jasiński, Maciej Famulak, Jakub Wądołowski (41’Maciej Fiećko), Bartosz Wiktorzak (60’ Konrad Półtorak), Kacper Bil i Szymon Niesterow (63’ Łukasz Malinowski).