Dni Nowego Miasta i Szynaka Day - będzie się działo!

2017-06-26 15:08:01 (ost. akt: 2017-06-26 15:51:15)
Bracia Golcowie z zespołem znów zagrają w Nowym Mieście Lubawskim

Bracia Golcowie z zespołem znów zagrają w Nowym Mieście Lubawskim

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Niebawem, bo od 7 do 9 lipca dla mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego oraz gości czeka moc atrakcji. Odbędą się Dni Nowego Miasta Lubawskiego oraz Szynaka Day.
Piątkowe i sobotnie atrakcje zaplanowano na nowomiejskim stadionie.

Oficjalne rozpoczęcie Dni Miasta nastąpi w piątek, 7 lipca, o godzinie 18.15. Będą koncerty, pokazy i atrakcje dla dzieci. Zagra m. in. zespół Reggaeside.

W sobotę na nowomiejskiej scenie pojawią się gwiazdy z najwyższej półki, a to za sprawą Szynaka Day 2017. Dla publiczności zaśpiewają Cleo, Krzysztof Krawczyk i zespół Weekend. Gwiazdą wieczoru będzie zaś Golec uOrkiestra. Zespół ten gościł będzie w Nowym Mieście Lubawskim już po raz trzeci.

Muzyczna niedziela będzie już w Ogrodzie Róż. Po południu koncert da zespół DOXXX - laureat drugiego miejsca w finale Disco Star 2016.

Szczegóły można znaleźć na dołączonych plakatach.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5