Fanpage Dominiki i Adrianny nagrodzony w ogólnopolskim konkursie

2015-04-18 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-17 12:57:59)
Spotkanie w Warszawie - Dominika Brzozowska opowiada o fanpage'u

Spotkanie w Warszawie - Dominika Brzozowska opowiada o fanpage'u

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyło się podsumowanie konkursu "Operacja Dehejtyzacja". Za świetnie przygotowany fanpage o nazwie "Hejteranty" Dominika Brzozowska i Adrianna Gurzyńska otrzymały trzecie miejsce w Polsce.
Niedawno na łamach Gazety Nowomiejskiej ukazała się informacja o działaniu podjętym przez Dominikę Brzozowską i Adriannę Gurzyńską z Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, które po kierunkiem nauczyciela, p. Tadeusza Banowskiego do ogólnopolskiego konkursu „OPERACJA DEHEJTYZACJA przygotowały i prowadziły fanpage o nazwie „HEJTERANTY”.

Przypomnijmy, że celem działania było przeciwstawienie się hejterstwu czyli obrażaniu w sieci.

Spośród 46 prac, które napłynęły ze szkół z całej Polski (stron internetowych, filmów, fanpage’ów), Jury nagrodziło 6 inicjatyw, przyznając reprezentantkom nowomiejskiego liceum III miejsce. Podczas gali Dominika i Ada opowiedziały o swoim działaniu, wspomniały też o propagowaniu przeciwdziałania przemocy w szkole, współpracy nauczycielami i rodzicami.

Nagrodzony fanpage znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/Hejteranty?fref=ts

Uczennicom serdecznie gratulujemy!
Dominika Brzozowska i Adrianna Gurzyńska
ZS im. C. K. Norwida


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5