Panie z Gwiździn najlepsze w województwie

2014-09-23 15:07:17(ost. akt: 2014-09-23 15:10:17)
Panie z Gwiździn na najwyższym miejscu podium w Szczytnie

Autor zdjęcia: KP PSP Nowe Miasto

Członkinie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwiździnach wygrały IV Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Szczytnie. Pokonały dwanaście drużyn.
Powiat nowomiejski reprezentowały na zawodach wojewódzkich dwie ekipy — żeńska drużyna pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwiździnach (gmina Nowe Miasto) oraz drużyna męska z OSP w Lorkach (gmina Grodziczno). Panowie zakończyli rywalizację na dwunastym miejscu, a panie pokonały wszystkie rywalki i stanęły na najwyższym miejscu podium.

Drużyna z Gwiździn w sztafecie 7x50 metrów uzyskała trzeci czas zawodów — 74,49 s, zaś w ćwiczeniu bojowym okazałą się najlepsza z czasem 44,96 s.

— Łączny czas tych startów pozwolił na zajęcie w klasyfikacji generalnej pierwszego miejsca. Obie konkurencje drużyna wykonała bezbłędnie — informuje asp. sztab. Michał Błaszkowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim.

Warto dodać, że sędzią głównym wojewódzkich zawodów był kpt. Mirosław Ochlak z nowomiejskiej KP PSP.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: