VII Drużynowe Mistrzostwa Polski MTB Amatorów

2014-07-11 14:07:23 (ost. akt: 2014-07-11 14:14:31)

Autor zdjęcia: Kacper Danielewski

Dwaj zawodnicy z Nowego Miasta Lubawskiego Kacper Danielewski i Tadeusz Piątkowski wybrali się na VII Drużynowe Mistrzostwa Polski MTB Amatorów, które zostały zorganizowane w Urlach (woj. Mazowieckie).
Na trasie wytyczonej ścieżkami i duktami Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego ścigała się rekordowa w historii liczba aż 42 ekip, o 13 więcej niż przed rokiem. Rywalizacja w Urlach rozegrała się w pięciu kategoriach: kobiety open, trzech męskich (juniorzy do 18 lat, elita 19-39 lat i masters 40+) oraz pierwszy raz w historii – mix open. Drużyny kobiet, juniorów, masters i mix miały do pokonania rundę licząca 25 km. Natomiast elita mężczyzn ścigała się na trasie 50 km (dwie pętle po 25 km).

Tadeusz Piątkowski wraz z drużyną BDC Retro MTB Team w składzie: Mirosław Kowalski, Tomasz Majewski, Michał Półtorak wywalczyli złoty medal w kategorii MASTERS.

Kacper z drużyną Time Busters (Michał Kosiński, Dorian Kolasiński i Tymoteusz Wnuk) zdobyli srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Tylko ciekawe informacje

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5