Przełaje na Autodromie

2014-05-20 16:52:18 (ost. akt: 2014-05-20 16:59:51)

Autor zdjęcia: Arch. Starostwa Powiatowego

Na Autodromie w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Biegi Przełajowe z okazji X rocznicy wstąpienia Polski do w Unii Europejskiej.
W otwarciu udział wzięli:
- Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Pan Wacław Wasiela
- Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawski Pan Andrzej Korecki
- Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego Pani Dorota Osińska
- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Ewa Kijora
- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pan Zbigniew Domżalski
- Prezes Nowomiejskiego Klubu Sportowego Pan Wiesław Schwarz

Organizatorami biegów byli:
- Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim
- Urząd Miasta Nowe Miasto lubawskie
- Nowomiejski Klub Sportowy

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali cukierki i ciastka.

Wyniki biegów przedstawiają się następująco:

Dziewczęta 400 m kl. IV
1.Julia Długosz - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie -15 pkt.
2.Marlena Szczepańska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie -14 pkt.
3.Agata Zielińska - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie -13 pkt.
4.Natalia Waliszewska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Oliwia Dworznikowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 11 pkt.
6.Martyna Żurańska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Patrycja Osmańska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Andżelika Burkiewicz – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Emilia Bartnicka – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Wiktoria Kowalska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Wiktoria Światkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Julia Gomuła – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Wiktoria Strzyżewska - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Aleksandra Lubiszewska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Aleksandra Milz – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Julia Jonowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
17.Aleksandra Nowakowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
18.Marta Kapusta – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
19.Julia Światkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
20.Nikola Kiedrowicz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
21.Karina Marcińska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
22.Ala Szramowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
23.Zuzanna Pawłowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
24.Kornelia Skóra – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
25.Karolina Morenc – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
26.Julia Kowalska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
27.Julia Leska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
28.Zofia Suchocka – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
29.Wiktoria Gortatowska
30.Marta Kotewicz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
31.Marta Chełkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
32.Julia Idziak – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
33.Emilia Rolka – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
34.Kornelia Szymankiewicz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
35.Karolina Badolian - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończyło 35 dziewcząt.

Chłopcy kl. IV Bieg 400 m
1.Wieczorek Mateusz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 15 pkt.
2.Kacper Rochewicz – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 14 pkt.
3.Maciej Biernacki – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 13 pkt.
4.Kacper Fanzlau – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Hubert Babski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 11 pkt.
6.Kamil Abramowski- SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Krystian Sikorski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Kacper Golubski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Michał Wojnowski SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Adrian Rutkowski SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Jordan Osmański – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Adam Jędraszek – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Dominik Kotewicz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Czarek Oświatowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Mateusz Dziatko – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Jakub Smoczyński – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
17.Konrad Leśniewski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
18.Radosław Gehrke – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
19.Dominik Dzbeński – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
20.Michał Gołdon – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
21.Filip Piotrowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
22.Robert Śpiewał – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
23.Przemek Różycki – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
24.Kacper Montowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
25.Miłosz Tymecki – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
26.Konrad Grzymowski- SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończyło 26 zawodników.

Bieg dziewcząt kl. V – 500 m
1.Copija Nikola – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 15 pkt.
2.Adrianna Pekowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 14 pkt.
3.Natalia Szczepańska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 13 pkt.
4.Wiktoria Sadowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Daria Dembińska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 11 pkt.
6.Daria Bartkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Patrycja Lenckowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Marcelina Haska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Michalina Haska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Wiktoria Stachowicz – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Katarzyna Kwiatkowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Zuzanna Gawińska - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Korytowska Marta – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Andżelika Rulewska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Łatkowska Matylda – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Misiurska Martyna – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
17.Sadowska Martyna – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
18.Julia Malinowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
19.Agnieszka Haska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
20.Zuzanna Jastrzębska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
21.Patrycja Orłowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
22.Weronika Morawska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
23.Aleksandra Kamińska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
24.Natalia Szczawińska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
25.Natalia Wiśniewska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
26.Oliwia Karbowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
27.Wiktoria Lewandowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
28.Klaudia Kwiatkowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
29.Wiktoria Kołakowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończyło 29 dziewcząt.

Bieg chłopców kl. V – 600 m
1.Wiktor Rochewicz – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 15 pkt.
2.Krystian Trojanowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 14 pkt.
3.Sebastian Lewicki – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 13 pkt.
4.Dominik Fanslau – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Adrian Kozikowski - SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 11 pkt.
6.Patryk Ługowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Dawid Kozłowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Wiktor Wroński – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Brajan Straus – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Jakub Kolaszyński – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Szymon Czepek – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Janusz Pawłowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Sebastian Jędraszek – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Adrian Strzyżewski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Karol Wiechowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Dawid Dymański – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
17.Wiktor Preus – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
18.Patryk Kreński – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
19.Artur Tarach – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
20.Hubert Przybyłowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończyło 20 zawodników.

Bieg dziewcząt kl. VI – 600 m
1.Andżelika Jędraszek – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 15 pkt.
2.Julia Meler – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 14 pkt.
3.Julia Balewska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 13 pkt.
4.Marta Grala – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Zuzanna Łątkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie- 11 pkt.
6.Oliwia Kwiatkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Julia Zawadka - SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Wiktoria Zalewska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Ola Has – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Zuzanna Kalitka – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Paulina Szweig – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Aneta Płotkowska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Adrianna Szczepańska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Sandra Tuszyńska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Wiktoria Deredas – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Monika Pokorska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
17.Klaudia Mielczarek – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
18.Wanessa Pukalska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
19.Ola Polak – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
20.Julia Teska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
21.Justyna Hoppe – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
22.Karolina Kitowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
23.Kinga Ziółkowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
24.Andżelika Klonowska – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończył 24 zawodniczki.

Bieg chłopców kl. VI – 800 m
1.Miłosz Tessmer – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 15 pkt.
2.Miłosz Klarowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 14 pkt.
3.Kacper Kogga – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 13 pkt.
4.Szymon Suchocki – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 12 pkt.
5.Adrian Kobylski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 11 pkt.
6.Norbert Zaborowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 10 pkt.
7.Jakub Bielski –SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 9 pkt.
8.Błażej Abram – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 8 pkt.
9.Edwin Borowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 7 pkt.
10.Patryk Słupski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 6 pkt.
11.Szymon Koc – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 5 pkt.
12.Arek Długosz – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 4 pkt.
13.Mikołaj Pokorski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 3 pkt.
14.Paweł Szreder – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie – 2 pkt.
15.Kamil Bartkowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie – 1 pkt.
16.Igor Szechliński – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
17.Jakub Jabłoński – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
18.Mateusz Strzyżewski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
19.Wiktor Dąbrowski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
20.Konrad Rogowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
21.Kacper Domżalski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
22.Paweł Stępkowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
23.Jakub Dworznikowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
24.Adrian Jędrzejewski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
25.Kamil Kołakowski – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
26.Mateusz Tomaszewski – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
27.Jakub Teska – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
28.Jakub Deredas – SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
29.Jakub Wardowski SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
30.Paweł Suchocki – SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
Bieg ukończyło 30 zawodników.

Bieg razem ukończyło 164 zawodników.
Punktacja drużynowa:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 455 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskie 265 pkt.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jf #1401881 | 83.24.*.* 23 maj 2014 22:48

    Wspaniała impreza,poszlo sprawnie szybko organizacja na piątkę a raczej szóstkę jak pan Mirek cos robi to ma rece i nogi -brawo.Miejsce biegania coś nowego i ciekawego.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

  2. gwiździny #1399911 | 83.24.*.* 21 maj 2014 16:40

    niezła promocja; kto wiedział o zawodach? tylko Nowe Miasto?..śmiech na sali..porozdawali medale między siebie..towarzystwo wzajemnej adoracji

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

  3. syk #1399359 | 77.87.*.* 20 maj 2014 19:17

    Niezłe błędy w nazwiskach uczniów!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5