Spacer z kijkami, czyli relaks z nordic walking

2014-05-17 10:00:00 (ost. akt: 2014-05-15 10:57:28)
Grupa spacerowiczów tuż po jednym z wcześniejszych marszów

Grupa spacerowiczów tuż po jednym z wcześniejszych marszów

Autor zdjęcia: Archiwum R. Krzemieniewskiego

Na stadionie sportowym MOSiR w Nowym Mieście odbyła się impreza pod hasłem "Na zdrowie — ruch". Jej koordynatorem, jak w wielu innych przypadkach, był Ryszard Krzemieniewski.
Po wskazówkach i rozgrzewce pod kierunkiem instruktorki Grażyny Zagórskiej kilkunastu miłośników spacerów z kijkami wyruszyła na atrakcyjny spacer. Po powrocie do bazy — na stadion każdy uczestnik mini treningu otrzymał napój oraz pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

Najstarszą spacerowiczką była Lidia Bral z Nowego Miasta, która skończyła 75 lat, zaś najmłodszą 30-letnia Iwona Kowalewska z Marzęcic. Uczestnicy spaceru, jak sami mówili, spędzili wolny czas w miłej atmosferze i byli szczęśliwi, że mogli podziwiać piękne widoki naszej rzeki Drwęcy. kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5