Nasi kolarze na Lotto Poland Bike Marathon

2014-05-13 21:36:15 (ost. akt: 2014-05-13 21:37:46)

Autor zdjęcia: Kacper Danielewski

W warszawskim Rembertowie było wszystko. Słoneczna pogoda, rodzinna atmosfera, niezwykłe kolarskie miasteczko, fenomenalna frekwencja i jeszcze bardzo mocna obsada. Prawie 900 osób wzięło udział w czwartym etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon.
Cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, zawitał do stołecznej dzielnicy Rembertów pierwszy raz w historii. Start i meta wyścigów znalazły się na terenie Akademii Obrony Narodowej w Parku Militarnym Rembertów. Miłośnicy „dwóch kółek” wśród czołgów, samolotów i armat jeszcze na Poland Bike Marathon nie startowali.

Nasi kolarze pokazali się z mocnej strony, na dystansie MINI liczącym 27 km wystartowało prawie 400 osób! Kacper Danielewski zajął 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 6 open, natomiast Tadeusz Piątkowski był 2 i 13 open.

Na 1 etapie cyklu Lotto Poland Bike Marathon w Legionowie Tadeusz Piątkowski był 2 w kategorii i 15 open, a Kacper Danielewski 2 w kategorii i 28 open.

2 etap odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim przy słynnej Twierdzy Modlin. Tego dnia Tadeusz zajął 2 miejsce w kategorii i 15 open, a Kacper wygrał w swojej kategorii i był 17 open.


fot. Zbigniew Świderski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5