Zajęcia zumby receptą na dobry humor i zgrabną sylwetkę

2013-04-02 10:48:11 (ost. akt: 2013-04-02 17:12:29)
Zajęcia zumby w Nowym Mieście Lubawskim

Zajęcia zumby w Nowym Mieście Lubawskim

Autor zdjęcia: Marcin Mielnik

Za oknem wciąż śnieg, ale przecież już niedługo słońce wyjrzy zza chmur! Co wtedy? Wtedy chcemy nie tylko zrzucić grube płaszcze, ale i kilogramy, które nagromadziliśmy w zimowe wieczory.
Salsa Fit zaprasza panie na zajęcia zumby, które to ostatnio podbijają serca pań w całej Polsce. Jest to metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów, metoda na dobrą zabawę, zrelaksowanie się i przyjemne zmęczenie, które zdecydowanie poprawi nam humor.— Uczestniczę w zajęciach zumby, bo uwielbiam tańczyć. Dzięki kursowi mogę się zrelaksować i odprężyć... A jest to dla mnie jak wybawienie, gdyż mam stresującą pracę. Jeśli wchodzę do sali ćwiczeń zmęczona po ciężkim dniu i wychodzę z niej jeszcze bardziej wyczerpana - czuję tylko przyjemność i zadowolenie. Co więcej, podczas zumby pracują wszystkie partie mięśni i to jest jedna z cech, którymi zumba przewyższa np. ćwiczenia na siłowni — mówi Joanna Derkowska, uczestniczka zajęć.


Aby jeszcze bardziej zmotywować uczestniczki do systematycznych ćwiczeń Salsa Fit postanowiła wprowadzić element rywalizacji w postaci konkursu odchudzającego - „Tańcz i chudnij” zwyciężczyni może zgarnąć 1.500 zł. Wygrywa osoba, która w trakcie kursu zrzuci najwięcej kilogramów.Nie odwlekaj decyzji o zrobieniu czegoś dla siebie. Zapisy na kurs zumby: tel. nr 505 276 709. Za 10-tygodniowy kurs zapłacisz jedyne 100 zł.

Zajęcia odbywają się w Nowym Mieście Lubawskim w Zespole Szkół im. C.K.Norwida w poniedziałki od 15 kwietnia, godz: 19:30 oraz wtorki od 9 kwietnia, godz. 19:30.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5